Ücretli Iphone Uygulamaları

Iphone almayı planladığım için bir yandan uygulamaları da araştırıyorum. Ücretsiz uygulamalar haricinde mutlaka önerdiğiniz uygulama var mıdır? Varsa ne kadar daha ödeme yapmak gerekiyor? Pek araştırmadım, bu iş ne kadara patlar?

İphone uygulamaları çok phalaı değildir. 1 doalrdan başlar genel olarak en pahalısı da 10 dolardır.

mutlaka olması gerekenler AVPlayer, Goodreader, Angrybirds
  • zaxurani  (15.01.12 16:39:16)
av-player var, her türlü videoyu izlemek için 3$, Phone drive var usb disk olarakta kullanabiliyorsun iphone'u ve bir sürü özellik daha kazandırıyor, hotspot falan gibi 1$ o da. onun dışında hipstamatic falan var fotoğraf için ama instagram da aynı işi yapıyor, oyunlara gitti benim en çok param aslında onun dışında çok para harcamazsın ya.

  • ekaterina  (15.01.12 16:43:21)
angry birds kadar saçma bir oyun yok. onun yerine infinity blade'i öneririm. ragdoll 1/2 harika oyunlar. ama angry birds gereksiz.

her şey hakkındaki haberleri okumak için the age isimli programı öneririm. inanılmaz derecede kişileştirilebilir bir arayüzü var.

sohbet etmek istiyorsan Grindr Extra :)

Guitar Hero. başka söze gerek yok galiba.

Where is my water ? kısa water ? diye de geçiyor.

WifiTrak yada WifiAnalyzer. iDevice'ın sinyali küçük diye göstermediği kablosuz ağları görüp bağlanabiliyorsun.
  • shyzore  (15.01.12 17:00:38)