Domain Almak

kurumsallaşma yolunda ilerleyen küçük bi şirket olarak web sitesi açmak istiyoruz acaba kişisel paketler yeterli olurmu bizim için ? önerebileceğiniz hosting firması nedir kaliteli ve uygun fiyatlı

Domain almakla hosting almak farklı şeyler.

  • dawkins  (10.01.12 15:09:16)
www.natro.com tavsiyemdir, uzun süredir çalışıyorum, gayet ilgililer...

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (10.01.12 15:30:33)
www.ihs.com.tr sizi teknik destek konusunda üzmeyecek ve sorunlarınıza çabucak çözüm bulabilecek bir firmadır. Kurumsal içeriğin bilgi ve tanıtımdan ibaret olacağını varsayarsak kişisel paketler fazla fazla yeterli olur.

  • oziloz  (10.01.12 15:44:14 ~ 15:44:48)
şirket websiteleri çok yük getirmez genelde, o yüzden düşük paketleri tercih edin sorun olmaz,

türk hosting şirketlerinden de alabilirsiniz ama ben örnek olsun diye gösteriyorum.

www.hostgator.com buradan en soldaki hatchling plan size yeter mesela.

oradan 1-2-3 yıllık istediğinizi seçtiğinizde aylık fiyatı az da olsa değişiyor. devam ettiğiniz de domain'iniz var mı yoksa onu da bizden almak ister misiniz diye sorar.

domain konusuna gelince farklı sitelerden alabilirsiniz, sorun olmaz. daha ucuza bulduğunuz yerlerden alabilirsiniz örneğin godaddy indirim kuponları var onlardan da yararlanarak ucuza alabilirsiniz.

www.domainindirimkuponu.com
  • ocanal  (10.01.12 15:53:03)