kadınımsı konuşan erkekler

öncelikle dalga geçmek gibi bir amacım yok, sadece meraktan soruyorum.

günde birkaç kere telefonda konuştuğum bir müşteri var, sesi normal erkek ama konuşması tam bir bayan gibi. mesela "ay gerçekten mi?, ay inanmıyorum!" tarzı kadınımsı cümleler kullanıyor ve yine kadınımsı tonlamalar yaparak kelimeleri yuvarlıyor. mesela telefonda şöyle bir cümle kurdu "ay tolgaağ biliyormusun ben falanca evrağı ters düzenlemişim, ay inanmıyorum yaağ bütün çabam boşa gitteğ.."

karşımdaki bayan sesi olsa aha dicem bu kız bana yazıyor ama erkek, anlayacağınız cümleleri o kadar kadınımsı.

şimdi gelelim esas soruma, bir erkeğin bu şekilde konuşmasının nedeni ne olabilir?

sırf bu kişi için konuşmuyorum genel olarak bu şekilde konuşan erkekler için soruyorum.

hiç iyi düşünmem :)
annesi kız gibi yetiştirmiştir,
gay olabilir,
toplum baskısından evrimini tamamlayamamış arada kalmıştır.
  • seyduna6687  (09.01.12 19:34:51)
sırf geyik olsun diye böyle konuşan bi arkadaşım vardı. gerçekten komikti de gülerdik falan ama bi süre çok fazla alışınca günlük hayatta da ağzından kaçmaya başladı böyle tepkiler. içinde mi vardı artık bilemiyorum.

  • olkol  (09.01.12 19:42:53)
benim oda arkadaşım da böyle konuşuyor.
oh olsun bizim gibi erkeklerin primi artıyor.

nedeni olarak da gay olması olabilir.
  • bilalbaryakrat  (09.01.12 20:06:06 ~ 20:06:35)
benim kardeşim de bunun biraz azı. sesi kadınımsı ama ay lamıyor.üniversitedene bir arkadaşım var aynı senin gibi ama gay değl. var etrafta öyle tipler ama direkt gay diye yargılamak haksızlık olur diye düşnüyorum

  • wessago  (09.01.12 23:19:31)