nazmiye demirel depeyi gofret beyin kelevelelis delikan76

ve ismini unuttuğum birçok yazar neden yazmıyor artık bilen var mı? negzel de yazıyormuş halbuse çoğu :/

depeyi bırakalı ühüüüüü

iş güç diyorum

ben onlar gibi yazabilsem szlükten ne karı kaldrırdım varya..
  • wessago  (08.01.12 23:23:19)
iş güç de olsa en azından ayda bir iki defa yazarlardı diye düşünüyorum. çok ayıp ediyolar yeni nesle yağhu

  • isimsiz uye  (08.01.12 23:27:15)
delikan76 cevabını burada vermiş idi.
(git:www.formspring.me)

  • styx  (08.01.12 23:30:40)
çok özledim keratayı ama dediydim, gün gelir sen beni tanımazsın deyu.

(bkz: #7909575)

22.12.2005 18:10 -depeyi- (bkz: #8767354) bir kez daha çok ama çok teşekkür ederim :)
22.12.2005 18:11 compadrito -> depeyi: vaaay baba!!! sen bizi hala taniyo musun yaa? ben de "nasil olsa meshur oldu" bi daha selam bile vermez diyodum :))
22.12.2005 18:14 -depeyi- aman abi aşkolsun :) olur mu hiç öyle
22.12.2005 18:14 compadrito -> depeyi: kocum benim. helal ossun sana o karmalar. yurru bee!! kim tutar seni?
22.12.2005 18:15 -depeyi- ahahaha eyvallah abi :))
  • compadrito  (08.01.12 23:34:18 ~ 23:40:43)
depeyi benim için inanılmaz ötesi idi. 1 entrysinde 1 ufacık gülümsemem olamamıştı. millet hastası idi tapıyor geberiyordu. ilginç ki ne ilginç.

en sonunda yabancı bir terime "bunu telaffuz edebilsem s.ksinler beni" gibi bir şey yazmıştı en begenilen olmustu.

gofret de eh işte onun az farklısı.

nazmiye, delikanı falan severdim.

depeyinin gofretin kaldıracagı karı da onlar gibidir.
  • 29ekim2011  (08.01.12 23:52:13)
ben depeyi, ciandio ve gofret beyin'in aynı kişi olabileceğini düşünüyorum niyeyse.

bu arada depeyi yazmıyor fakat hala sözlüğe geliyor. başlık düzeltme opsiyonu, depeyi'nin son entry'sini girdiği tarihten çok sonra çıktı. lakin depeyi en çok başlık düzeltenler mi ne o şekil bir istatistiğe girmiş durumda.

bu arada delikan76 duyuru'ya sık sık uğruyor, soru sorup cevap veriyor. birazdan gelir hatta, cevap verir kendisi.
  • kibritsuyu  (09.01.12 00:16:16)
birazda sözlük yazarlarınında suçu var diye düşünüyorum. gofret beyin için yapılan yorumlara baksanız nick altına akılalmaz şeyler yazmışlar. sonra eleştiren kötüleyen adamların entrylerine bir bakıyorum. iki kelimeyi bir araya getirememiş, yarak gibi. ulan madem yazamıyosun yazana engel olma, hırbo.

mies'te yazmaz oldu zaten çok sinirliyim. sözlükte düzenli takip ettiğim yazarlardan diazepam'la, immanuel tolstoyevski kaldı sadece. hepsi uçtu ya da yazmaz oldu. birde yenilerden mikua güzel yazıyor. ama o da gofret beyin olabilir diye şüpheleniyorum gerçi.
  • wertyu  (09.01.12 00:24:38 ~ 00:26:02)
@wertyu: evet mies de var unutmuşum onu. aslında hala çok iyi yazan yazarlar var ama onbinlerce yazarın içinde yok gibiler nerdeyse, iki üç günde bir yazdıkları için. neyse ki badi olayı var..

  • isimsiz uye  (09.01.12 00:32:34)
belki de sahiden gaza gelmiştir.

03.04.2006 14:57 compadrito -> depeyi: ne zaman kitabin cikacak abi? yoksa cikardin da, gurbet ellerde bizim haberimiz olmadi mi?
03.04.2006 14:59 -depeyi- ah abi aaaah nerde o şans
keşke çıksa
03.04.2006 15:04 compadrito -> depeyi: ne sansi abi? pasteur abi ne demis? "sans hazir olana guler". sen bu kivami kacirma bak! doldur yelkenleri bu ruzgarla. para kazanamasan bile namin yurusun behcet!
03.04.2006 15:12 -depeyi- abi çok haklısın da

neyle nasıl
03.04.2006 16:07 compadrito -> depeyi: abi senin zekanda ve kivrakliginda bi adamin bu soruyu sormaya hakki yok. calacan bi yayinevinin kapisini ya da daha iyisi o cevreden, itimat edilir bi adam bulacan. diyecen ben markalastim. artik kitaplasmak istiyorum. tommy hilfiger'in hikayesini bilir misin? sehir efsanesi degilse, soyle bir sey anlatilir: herif aylarca reklam yapmis tommy hilfiger diye. ama ortada bi tane bile mal yok. sonunda oyle bi hale gelmis ki, herkes ariyor magazalari, soruyor ama hic bir yerde satilmiyor. sonra ne olmus biliyo musun? herif mali bir vermis piyasaya, millet ipinden kopmus gibi kapismis. senin ki de o hesap. sen artik markalastin abi. tam zamanidir mali piyasaya vermenin. para kazanabilecegini pek sanmam ama namin cok iyi yurur gider. azicik tadina varinca, daha da guzel seyler yaratirsin. nasi olsa ustasi sam'da degil ya? (sen baga bunun cevabini vir?)
03.04.2006 16:09 -depeyi- abi haklısın be

yemin ederim haklısın

yapıcam bu işi ya...hakkaten yapıcam
03.04.2006 16:11 compadrito -> depeyi: ya sen ne diyosun ya. hakliyim tabi. (aslanim benim be, ver gazi, ver arkadan muzigi, biiiiiiiz gandilerin, dalay lamalarin cocuklariyiiiiiiiiz)
03.04.2006 16:12 -depeyi- ahahahahah abi hakkaten aldım gazı

ve acele etmeliyim
03.04.2006 16:13 compadrito -> depeyi: asfalt aglasin be depeyi!!!
03.04.2006 16:13 -depeyi- ahelooooooy! budur işte!
  • compadrito  (09.01.12 00:38:39)
iş bulmuşlardır

  • essoist  (09.01.12 10:16:02)