lezbiyenlik ve erkek psikolojisine dair anket

aşağıda yönelteceğim soru silsilesinin muhattabı hemcinslerimdir, hanım kızlarımız uzaktan okuyabilirler ancak.

1. lezbiyenlik hakkında ne düşünüyorsunuz? (en fazla birkaç cümlelik bir cevap bekliyorum, kelime de olur.)

2. lezbiyen bir tanıdığınız var mı?
a) evet.
b) hayır.
c) o hatuna dair hala büyük şüphelerim var.

3. lezbiyenlikle güzel veya çirkin olmayı bağdaştırabiliyor musunuz? başka bir deyişle, dünya üzerinden rasgele seçilmiş normal birinin güzel çıkması mı yoksa lezbiyen birinin güzel çıkması mı sizce daha olası?

4. haddinden fazla güzel bir lezbiyenle karşılaştığınızda aklınızda yankılanacağını düşündüğünüz ilk şey aşağıdakilerden hangisine en yakın olur?
a) hastalıklı pis bok.
b) nasıl bir his ki lan acaba?
c) umrumda değil.
d) yirim.
e) one love.. one blood.. one life..
f) - (mutluluktan kitlenmiş.)

5. porno izler misiniz? lezbiyen pornosu izler misiniz? özellikle lezbiyen pornolarını daha bir keyifle izler misiniz? sadece lezbiyen pornosu mu izlersiniz?

6. lezbiyenliğin kadına ayrı bir cazibe kattığını düşüyor musunuz? şöyle kiii.. aşağı yukarı aynı güzellikte dört kız hayal edin. biri lezbiyen. sizce lezbiyen olanın sizi tavlama şansı daha mı yüksek?

1-insan doğası
2-evet var
3-güzellikten daha cok kendıne bakımı cagrıstırıyorum
4-e
5-İzlerim-ara sıra izlerim-daha keyıfli değil de farklı bir tat diyelim
&-İnsanlara bakış açıları daha farklı olduğu için ayrı bir cazibeleri vardır.
  • amaltheia  (07.01.12 20:10:29)
1. olmasa daha iyi olur ama oluyorsa da yapıcak bir şey yok.

2. yok.

3. hayır.

4. c

5. porno izler misiniz? hayır.
lezbiyen pornosu izler misiniz? hayır.
özellikle lezbiyen pornolarını daha bir keyifle izler misiniz? hayır.
sadece lezbiyen pornosu mu izlersiniz? hayır.

6. hayır.
  • 29ekim2011  (07.01.12 20:15:51)
1. tercih meselesi tabi ama doğaya aykırı ve fantezi seviyesinde değilse hastalıklıymış gibi bakıyorum

2. biseksüel var lezbiyen yok. iyiki de yok.

3. bağdaştırıyorum. bu pornografilerin dayattığı bişey. istiklalde gördüğüm lezbiyenler gayet de çirkindi yoksa. olasılık olarak güzel çıkması daha olası.

4. bazı zevklerden o kadar çok mahkum kalıyorsun ki güzelim sana sadece acıyorum. evet güzelsin, ama sadece o kadar. güzel bir kadın değilsin gözümde. bu nedenle kaybedilmiş bir afet gözüyle bakmıyorum sana.

cevap: a.

5. nadiren izlerim. daha çok keyif aldığımı söyleyemem.

6. dediğim gibi lezbiyenlik ve kadınlık yanyana gelemez şeyler.
  • bilalbaryakrat  (07.01.12 20:20:28)
1-lezbiyen hatunların farklı bi güzelliği var. veya onun lezbiyen olduğunu öğrenmek bende farklı bir algı uyandırıyor.
2- evet var.
3-lezbiyen birinin güzel çıkması daha olası.
4-d
5- lezbiyen pornoları öncelikli tercihim değil
6- hatun lezbiyense zaten bana bakmaz.
  • muslimovic  (07.01.12 20:20:29)
1. karşı cinse neden ilgisi yok merak ediyorum.
2. hayır
3. bilmem, sanırım lezbiyenler güzel oluyor.
4. nasıl bir his ki lan acaba ?
5. lezbiyen pornosu izledim ama sevmem.
6. kesinlikle katmaz, aksine.
  • disfircasiyimben  (07.01.12 20:21:39)
1. kimin kiminle sevişeceği beni ilgilendirmez.

2. var.

3. çok anlamsız bir soru. tamamen erkek fantezisi üzerine yoğunlaşmış.

4. yapacak bir şey yok.

5. izlerim. lezbiyen pornosu izlemem.

6.düşünmüyorum, ulaşılmaz düşünüp kadını obje noktasına getirip arzuyu tetikleme ihtimali yüksektir. hayır daha yüksek değil. saçmasapan fantezileri olan adamları tavlama olasılığı yüksek.
  • sanal hayvan  (07.01.12 20:40:24)
1- eşcinselliğin değil ama lezbiyenliğin insansı bi özellik olduğunu düşünüyorum.
2- a
3- normal birinin güzel çıkması daha olası. aktif takılan lezbiyenler kısa saçlı erkeksi tipler oluyor genelde.
4- d
5- izlerim, pek tercih etmem, hayır, hayır.
6- şimdi lezbiyense muamele biliyordur. çünkü kadını tahrik ve tatmin etmek erkeğe göre daha zor. ama bir erkekle birlikte olursa o erkek şanslıdır bence.
  • diyojenimtırak  (07.01.12 21:05:15)
1. doğaya aykırı
2. gıyaben
3. lez sayısı daha az olduğu için, dünya üzerinden seçilmiş herhangi birinin güzel çıkması daha olası tabiki.
4. vay amk bu güzellikle istediği erkeği parmağında oynatabileceği halde, yaptığı işe bak derim.
5. ara sıra izlerim. hiç lez pornosu izlemedim, izlememde.
6. ister istemez düşünülür çünkü insanlara bakış açıları farklı. huylu huyundan vazgeçmez derler, yani beni terketme ihtimali daha yüksek. o nedenle beni tavlama şansı tam aksine daha düşük. zaten kızlar dengesiz, bide leziyle mi uğraşcaz amk:)
  • blackmail  (07.01.12 21:25:25)
@blackmail (3. cevap hakkında)
çin nüfusu da dünya nüfusuna kıyasla daha az olduğu için.. çin'de yaşayan herhangi bir kimsenin iki metre üzerinde boya sahip ve zenci olması ihtimali tüm dünya içinden seçilmiş herhangi birinin aynı özellikleri taşımasından çok daha yüksek yani. ööehh..

  • jack of hearts  (07.01.12 21:32:12 ~ 08.01.12 00:42:30)