Sevgiliye günlük yazmak çok mu ergen işi ?

selam,
22 yaşındayım. Sevgilim askerde kısa dönem yapıyo. Kendisi harika bi sevgili olmanın yanı sıra harika bi arkadaştır. Ben her şeyimi ona anlatırdım. Görüp de beğendiğim bi çocuktan tutun da, hissettiğim, gördüğüm her şeyi. O da beni ilgiyle dinlerdi :(
Şimdi o yok. Ama ben ona günlük yazıyorum. Her gün, şunu yaptım bu oldu vs diye.. Ona da söyledim o geldiğinde bi kutuya koyup vericem :)
Sizce çok mu ergen işi oldu bu yahu? Size sevgiliniz böyle bişey yapsa hoşunuza gider mi?

not: bu arada kendisi 28 yaşında.

hoş bişi bence.

  • nemo problemo  (03.01.12 23:35:04)
açıkcası hoşuma giderdi. hatta kesin giderdi.

  • nakippoyraz  (03.01.12 23:36:34)
hoş hoş

  • yarey  (03.01.12 23:36:45)
Bence çok aptalca bir durum, bu kadar boş vaktiniz varsa farklı alanlarda değerlendirin.

  • disfircasiyimben  (03.01.12 23:37:30)
güzel olur da görüpte beğendiğin çocukları anlatman falan o ilginçmiş.

  • skywalkeremre  (03.01.12 23:37:37)
anlatıyorum. anlatmazsam onu aldatmış gibi hissediyorum kendimi. tabii anlatırken ağzımın suyu akmıyo. abartmayın siz dee :)

  • matilda  (03.01.12 23:38:59)
askerdeyken anlatma da adam kafayı yemesin oralarda. diğer taraftan fikir fena değil ama 2 3 yazar sonra sıkılırsanız, daha doğrusu sürekli yazmak gibi bir alışkanlığınız yoksa komik olur.

  • tai  (03.01.12 23:41:55)
açıkçası benim hoşuma giderdi,ama o begendigim cocukları anlatıyorum konusu sakat,en azından bana bunu anlatıyosa sevgilim baya bi triplere girerdim kesin.

not:testosteron
  • GibsonRules  (03.01.12 23:48:19)
çocukça görebilir ama içinden geliyorsa yap. nolcek? ;)

  • pomolilik  (03.01.12 23:50:12)
ben de eski çıktığım askerdeyken aynısını yapmayı düşündüm. o geldiğinde sürpriz yapacaktım hatta. çok hoş fikir ama karşıdakinin buna değmeyeceğini görünce vazgeçmiştim.
bence yap.

  • black sabahat  (03.01.12 23:52:10)
yeni nesil kızlar sevgilileri askere gidince aldatırken sizin yaptığınız çok hoş bence.

  • madworld  (03.01.12 23:52:11)
yapma bence ben olsam yapmazdım sebebi de gayet acık cunku sacma. sunu yaptım, bunu yaptım, bırını de pek begendım senden ıyı olmasın mı dıyeceksın :))
ya tabi erkek arkadasının hosuna gıdecekse bılemem 28 yasındaymıs gercı hanı dusunuyorum 28 yasında erkek olsam ustune bı de askerım yok hosuma gıtmezdı yıne de.

  • dyg*dyg  (03.01.12 23:56:23)
çocukça veya büyükçe içimizi ısıtan başka ne var böyle saf ve samimi sevgiden başka. tereddüte düşmeden devam edin.

  • caturanga  (04.01.12 00:00:17)
Bence sacma bi yani yok. Nesi sacma olabilir ki? Madem bu kadar iyi anlastigin bi insanla su an icin uzaksin. Aradaki özlemi bu sekilde az da olsa giderebilirsin. Hicte ergen isi falan degil nasil mutlu oluyosan öyle yasayacaksin..

  • lionel andres  (04.01.12 00:01:13)
Ha tabi su var. Görüp de begendigin birini sevgiline anlatabiliyor olman biraz ilginc. Sahsen benim sevgilim begendigi birinden bana bahsedecek ve bende öyle odun gibi dinleyecem onu. O kadar da degil yani.. Ha bizde gördügümüz bazi hatunlardan hoslanirdik zamaninda ama hicte anlatmazdik sevgilimize. Ne geregi var ki?

  • lionel andres  (04.01.12 00:04:03)
gayet güzel bir fikir, benim hoşuma giderdi..

lakin bunu buraya sormak yerine, sevdiğini bizden daha iyi -hatta çok çok iyi- tanıyan kendine tekrar sormanı öneririm. Yani sevgili kişi buna nasıl bir tepki verirdi..ona göre de yazarsın/yazmazsın...
  • spider03  (04.01.12 00:16:04)
tapardım. takdir ediyorum yüce gönüllülüğünüzü.

  • surlefil  (04.01.12 00:21:08)
20 yaşındayım, geçen sene 40 gün yurtdışına gittim ve o sürede sevgilim yaptı böyle bir şey. dayanamadı söyledi üstelik böyle böyle yazıyorum diye, bende ne yazıyosun dedim, o da işte günlük hissettiklerim şu bu dedi, bende açıkca söyledim komik değilse hiç sevmem uzun ve sevgi ifade eden metinleri dedim. o gün bıraktı yazmayı. gerçekten iyide oldu bıraktığı ilk 2 sayfasından itibaren atlayarak okudum yazdıklarını.

özet: ilgi çekici olmadıkça benim hoşuma gitmezdi.
  • trajikomix  (04.01.12 00:51:32)
imkanin varsa ziyaretine git. ben de suan askerim. bu onu daha cok mutlu edecektir. ha amac kendin icinse kime ne yaptigindan istersen günlük takla atip amuda kalk; nasil mutlu hissediyorsan.

  • apathetic  (04.01.12 02:28:17)
Abarti ergen isi hem de. Boyle vicik vicik sozde tatli hareketler yapsa sevgilimden sogurdum.

  • durdenist  (04.01.12 08:55:02)
Bence de hoş bisey. Benim kız arkadasım da yapıyordu yemin törenime geldi okutmak istedi bende askerlik sürecine yaz bitince hepsini okuyayım dedim o günden sonra yazmadı.

  • spica  (04.01.12 09:52:32)