Sol kol ve omuz ağrısı

Selam arkadaşlar,

benim bir kaç aydır sol omuzundan dirseğime doğru uzanan bir ağrı var. arada bir vuruyor sebepsiz yere, bir şey kaldırdığım falan da yok, çantamı da o omuzuma yüklemem. kütleme var, ağrıdığı zaman geriniyorum kütlüyor hafifler gibi oluyor. yalnız son zamanlarda (mesela şuan)iyice abarttı bu ağrı cidden rahatsızlık vermeye başladı. normalde parmağı kesilince koşa koşa gidip serum taktıran insan tipinde de değilim ama biraz tırsmaya başladım. (belki de çoktan tırsmam gerekiyordur biraz da odunluk var)
her neyse, ne kadar panik olmalıyım? uyuşukluk vs değil kalp krizi sinyali değil yani. bir kaç yerde sinir sıkışmasına bağlı ağrı olabilir demişler. bir doktor merdiven çıkıyorken falan ağrımıyorsa psikoloğa görünmeniz gerekebilir demiş. ama şuan tam dirseğimin üstünden, kol bitiminden sırta doğru yayılan bir ağrı var. ne oluyor olabilir tahmini olan var mı?

panik olmaniza gerek yok. bir kas yirtigi da olabilir. birkac basit tetkik ile kolaylikla tani koyulacaktir. psikolojik oldugunu sanmiyorum.

vakit kaybetmeden muayene olmanizda fayda var. kendi kendine iyiye gitme ihtimali oldukca dusuk gozukuyor.
  • old man in the bathtub  (23.12.11 00:21:36)
Teşekkürler :)

  • aritra  (23.12.11 00:25:40)
bilgisayar basinda uzun zaman geciriyorsaniz olabilir.

  • fdegir  (23.12.11 01:16:22)
Boyun fıtığı olabilir. Mitolojiye gidip mr çektirmek kesin çözüm
Teşhis için.

auto correct editi: mitoloji ne ya, nöroloji!
  • ravioli  (23.12.11 06:23:13 ~ 08:27:18)
teşekkürler gerçekten tez vakitte doktora görüneceğim

  • aritra  (23.12.11 22:29:25)