fifa mı pes mi nba 2k12 mi

evet gençler soru çok basit. basketbola hayatımı adadım 20li yaslarımın başına kadar. futbolu it gibi seviyorum.
futbol mu basketbol oyunu mu? eğer futbolsa fifa mı pes mi? link mink vermeyin, sadece görüş istiyorum. link bakacak pozisyonda değilim.

teşekkürler lütfen.

fifa 12

  • hayley williams ile evlenecek genc  (20.12.11 18:34:47)
pes of kors.

  • cro magnon  (20.12.11 18:36:20)
fifa

  • olkol  (20.12.11 18:38:13)
The FIFA 12

  • spesifikasyon  (20.12.11 18:38:23 ~ 18:52:48)
fifa 12

  • skywalkeremre  (20.12.11 18:41:03)
bence soru fifamı pesmi şeklinde olmalı.bunun cevabı göreceli mesela ben Pes'itercih ediyorum.Fifacı arkadaşlar da var.Bi PS cafede oynayıp hangisi size göre karar verebilirsiniz.Diğer konu hem Pes oynayıp hem 2k12 oynanabilir

  • Abraxass  (20.12.11 18:43:56)
Bence basketboldan bilgisayar oyunu olmuyor ya da ben sevmiyorum.

hazy'e teşekkür ve özürlerle:

çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu taam mı.
şimdi meselam futbol oyunu olayını çok garıştırdılar.
ha, aralarında bi' fark galdı, o fargınan çok güzel oldu.
meselam herkesin oyununa kimse garışamaz.
ha nasıl garışamaz; ben Pes oynarım, bu adam Fifa oynar, Sensible oynar.
ha hiç kimse kimseye karışmaya bi' hakkı yok, özgürlüğü bidir.
ha Pes gurban olduğum Konami'den gelebilir amma lakin ki öyle değildir.
eyorllamam bu gaddar. hadi hayırrı işler.
  • sourlemonade  (20.12.11 18:45:36)
fifa 07 ve 12 (07 daha zevkli )

  • ozdemirac7  (20.12.11 18:46:47)
ben pes oynarım da bu alışkanlıktan olabilir. çünkü çevremdekilerin çoğu fifa'yı bu yıl daha iyi bulmuşlar.

  • Tyler89  (20.12.11 20:48:26)
söz konusu futbolsa, alınacak tek bir oyun vardır: fifa 12!
eskinin sıkı bir pes'cisi olarak fifa 12 kadar pozisyon zenginliği olan, şut çekmenin, orta açmanın hazzını sonuna kadar yaşatan, dahası online oyunu hayvan gibi zevkli olan başka bir futbol oyunu oynamadım şu yaşıma kadar.
pes 12 de sürekli birbirinin aysını goller ve pozisyonlar olduğu için çabuk bayıyor; ancak fifa'da böyle bir sorun yok .
  • pangea  (20.12.11 20:59:06)
fifa 12'yle yardır kanka

  • GibsonRules  (20.12.11 23:19:56)