Çift sim kartlı telefon symbian ve windows mobile destekli?

Merhaba arkadaşlar. Çift simkartlı bir telefon arıyorum. Bundan önce kullandığım symbianlı telefonumu süper bir biçimde kendime adapte ettiğim için yine symbian veyahut windows mobile özellikli bir telefon olursa süper olur. Var mı böyle bildiğiniz bir telefon?

çift simkartlı symbian telefon yok eğer symbiana alıştıysan onların menüsü de sana çok kötü gelir bence 2 telefon kullan daha iyi

  • enter saltman  (19.07.08 17:13:42)
piyasada sadece bi tane çift simli win mobile telefon var. symbian'lı yok.

www.weblebi.com
  • hububrad  (19.07.08 17:14:12)
@want2die istediğim symbian ya da windows işletim sistemli bir telefondu.

@enter saltman tek telefon zaten yeterince gereksiz benim için ikincisini hiç taşıyamam :)

@hububrad hocam teşekkürler ama fiyat az değilmiş hani. yok mudur acep şöyle gerçek araba fiyatına değil de maket araba fiyatına olanları şunların?
  • ataturkiye  (19.07.08 17:24:15)
abi o zaman bence de 2. bi telefon al sen. çift sim kart olayına çinliler ve samsung girdi sadece. ikisinin de işletim sistemli üretimi yok çift sim kartlı.

  • hububrad  (19.07.08 17:29:09)
general mobile w serisi telefon windows isletim sistemine sahip.. (DST w1)

  • paradoxical  (19.07.08 17:43:29)
@hububrad galiba öyle olacak bu gidişle.

@paradoxical tek telefonu var general mobile'ın. Ona da baktık zaten. Yine de teşekkürler.
  • ataturkiye  (19.07.08 17:52:36)
GM'in dört adet çift hatlı telefonu var. hatta bir tanesi bayağı büyük onda win mob olabilir. bence sen paradox'un dediğine bir bak.

edit: onu görmüşsün zaten. hocam sen de ama şimdi hem 100km hıza 3 saniyede ulaşayım istiyosun hem de arabam lpg'li şahin olsun diyosun ;:)
  • teritori  (19.07.08 20:05:40 ~ 20:07:33)
@teritori valla fiyat beni aşmaz ama acırım o paraya yani kıyamam gibi birşey :) Ama istediğimiz de Lpg'li şahin değil o kadar küçümseme :) Modifiye edilebilir bi astra yeter bize :)

  • ataturkiye  (19.07.08 20:17:23)
general mobile dan şiddetle uzak durmanızı tavsiye ederim.

  • sijwocaq  (20.07.08 01:56:22)