Model Araba; Nasıl? Nerede? Kaça?

Model araba edinmek istiyorum. Böyle elektrikli, uzaktan kumandalı falan olsun, boş yer buldum mu koşturayım, spin falan attırayım. Sıkıldıgımda da vitrine kaldırayım dursun.

Montajla ugrasmak istemiyorum. Kullanıma hazır olanlardan istiyorum.

Ama pek bilgim yok bu konuda. Çok değişik modeller var sanırım. Yakıt türleri falan değişiyor, daha bilmediğim baska ayrıntılar da vardır herhalde. Nereden alınır/bakılır, nelere dikkat etmek gerekir. İyisi kötüsü nedir?

www.buyuklereoyuncaklar.com
Belki yardımcı olur.

  • kirk karaktere sigmayacak adam  (17.07.08 14:52:37)
arabayi bosver helikopter al, daha zevkli.. istedigin kadar spin attirirsin :)

  • terp  (17.07.08 15:19:55)
alicaksan elektrikli alma benzinli al dehset bisey ayrica helikopterde ena bisey degil ama orenmen lazim bide pahaliya kacar helikopter

  • sanio  (17.07.08 16:49:37)
  • cold  (17.07.08 17:53:00)
büyük alışveriş merkezlerinin oyuncakçılarında da bulabilirsin sanırım 50 ytl ve üzeri fiyata satılıyor

  • enter saltman  (17.07.08 19:39:21)
  • gulden kale  (17.07.08 20:06:03)
toyikide nikkolar var. 150 ytl falandı.

  • alembic  (17.07.08 22:11:59)