Eve internet bağlatmak

Merhaba. Eve internet bağlatmak istiyorum ama pek sonuca ulaşamadığım bir konu var. 4mbit yada 8mbit hızında internet bağlatmayı düşünüyorum. Bu hızı kullanan arkadaşlar, ne kadar fatura ödüyorsunuz acaba ?

TTNET 8mbit (aslında 12 MBit oluyor bazen), adil kullanım 80~ TL civarı (Kullanmadığım! ev telefonu da dahil)

  • commander64  (12.12.11 10:25:20)
Bizde de ttnet var. ellidokuz odemek gerekirken herkes gibi biz de altmis kusur oduyoruz. kullanmadigimiz telefon da on bes kusur yazinca seksen lirayi gozden cikarmis oluyoruz internet icin.

bunun yaninda yeni uye olanlar icin kampanyalar var. aylik 29 veya 39 oduyorsun. kurulum modem vs ucretsiz. tabi bunun icin iki yil taahhut sart. bunun yaninda alti ay ya da bir sene sonra fiyat yukseltiliyor.

arkadasim bahsetti: uydunete gecelim falan dedi. aylik 39 lira, hersey onlardan. int yaninda bir de televizyon aboneligi var dedi.
  • dahinnotha  (12.12.11 11:04:47)
En iktisadi olanı uydunet ama bizim sitede yok :)

  • commander64  (12.12.11 11:30:51)
Teşekkürler cevaplar için. 80 tl'yi gözden çıkaracağız anlaşılan, bir de şu uyduneti araştırıp sormak lazım inşallah bizim oralarda vardır :)

  • czn  (12.12.11 12:53:34)