İddaa Hakkında Sorular

1. Sizce düzenli iddaa oynayarak elinizde ki parayı katlamak ne kadar mümkün? Belli bir miktar param var. Bu miktara x diyelim. hedefim o parayı 6-7x yapmak tabi bir seferde x misli oynayarak riske atılabilecek bir miktar değil bu.

2. sizce sistem oynamak mı daha mantıklı düşük oranlara yüklü girmek mi?

3. internette artık bu işin uzmanı olmuş takip edebileceğim sürekli kazandıran tahminciler var mı?

Şöyle bir taktik vereyim. Kısa süre iddia oynamıştım. Hesabıma ilk 40 lira yatırdım örneğin. 2 liralık 3 5 kupon yapıp 50 60 lira kazanmayı denedim, oldu. diyelimki şimdi hesabımda 90 lira var. ilk yatırdığım 40 lirayı geri çekiyorum hemen, şimdi hesabımda 50 lira kaldı.

o 50 lirayı yine 2 liralık olacak şekilde 3 maç yapıyorum. bir tanesi 1.5 oranlı maç, diğeri ilk yarı 1 ikinci yarı 0 tarzı 4.5 oranlı maç, sonuncusu da 25 oranlı ilk yarı 1 ikinci yarı 2 tarzı maçlar. eğer tutturursan böyle oynamaya devam. ama tutturamazsan 15-20 lira kalınca tekrar başa dönüp 50 lirayı tekrar kazanmaya çalışıyoruz.

bu taktikle milyarları 90+2 de atılan bir golle kaçırmıştım. o zaman küstüm iddiaya, kazandığım haram paraları da afiyetle yedim =)
  • bgraydin  (05.12.11 01:23:53)
1. evet mumkun. tek yönteme takılı kalmamak lazım. duruma göre esnemek şart.
2. düşük oran yüklü girmek her zaman sakat. duruma göre sistem, duruma göre de kendi sistemini yapmak ideali.
3. evet var.
  • yasakani  (05.12.11 01:24:57)
1. ve 2. sorunun hemen hemen aynı zaten(sistem konusu hariç). sisteme yatıracağın miktarla normal oynarsan daha çok kazanırsın. elinde bi miktar para var diyelim. en fazla 4 maça, yüklü girersin. öyle 6-7 maç yazıpta, o parayı azar azar basarsan olmaz. bi bakarsın yarısı gitmiş olur paranın o şekilde.

ve iddaa'da artık maçın sonucunu tahmin etmekten önce, o maçta şike olur mu olmaz mı tahminini yapmak gerekiyor. malum şike eline aldı iddaa'yı. o nedenle herkesin yüklendiği maçlardan uzak duracaksın, yoksa bahis şirketleri araya girer, maç satılır, kuponunda elinde patlar(burda tecrübe konuşuyor).

3. soruya gelince, kimseye güvenme. onların çoğu iddaa'nın adamları zaten, hepsi satılık, hepsi bahis şirketlerine çalışıyor. kendin yap kuponunu, emin ol daha çok kazanırsın..
  • blackmail  (05.12.11 01:25:23)
(git: 336187)

dediğim duyuruda da açıklanmış, hatta sözlükte de bir ara görmüştüm; kaybettiğin miktarın 2 katını oynamak gayet mantıklı gibi.

1-2-4-8 diye gittiğinizi düşünürsek hangi aşamada olursa olsun kazandığınız anda kara geçeceksiniz. tabi öncesinde bir üst limit koymak şartıyla.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (05.12.11 01:27:36)
1- göründüğü kadar kolay değil. x'i tek kuponla 6x yapmak ne kadar zorsa 10 seferde 6x yapmak da o kadar zor. bunu iddaa'dan çok net artıda olan biri olarak söylüyorum.
2- kesinlikle sistem.
3- en meşhuru can tongo sanırım. yine de ne kadar güvenilir size kalmış.
  • dave87  (05.12.11 01:27:44 ~ 01:28:31)
her türlü değişir. katlayan bir hayli katlayabiliyor. sakinlik çok önemli, araştırma ve doğru kaynaklardan yararlanma da çok önemli, daha böyle gider.. ama nihayetinde yine belli olmuyor. ben sistem mevzusunu sevmiyorum, ya beceremiyorum ya da her sistem denediğimde bol sürprizli hafta oluyor. bugüne kadar ne kazandıysam sistemsiz direkt kombo veya tek maçlardan kazandım. lakin bokunu çıkartmamak lazım, fazla güvenmemek lazım, cumartesi 89'da pazzini penaltı kaçırmasa köşeydim. birkaç hafta önce sevilla maçına maç sonucum vardı, son dakika jesus navas süper pozisyonda gitti kalecinin ayağına abandı, saç baş yoldum, vs vs.. halbuki bu verdiğim iki örnekten de neredeyse "emindim".. demek istediğim şu ki, ister düşük oran ister yüksek oran ister sistem olsun, yine sakat iş; o yüzden bir süre küçük miktarlarla deneyerek, kazandığını/kaybettiğini not alarak hangisinde daha iyi olduğunu, hangisine daha iyi maç yazdığını daha çok verim aldığını bulup o yönde gitmekte fayda var. kendi tecrübelerimden yola çıkarak, oranın azına çoğuna bakmadan, maça güveni artırarak, yüksek miktar girmek daha iyi diyorum. bir maça bakıp "ulan bu maç üstün kralı" diyorsan, 2,5 üst değil 1,5 üst girip az olsun öz olsun mantığıyla azar azar katlanabilir. diye düşünüyorum.

  • thejester  (05.12.11 03:57:30 ~ 04:00:44)
thejester süper açıklamış. en sevmedıgım kelıme oldugu halde "aynen" diyorum saygılar sunuyorum.

  • yasakani  (05.12.11 05:36:20)