[]

iş bankası bankamatik kartı

bu kartı sanal kart olarak kullanma gibi bir seçeneğimizi yok mu? internetten alışveriş yapamıyorum.
 
sanal kartı sadece kredi kartına bağlı olarak kullanabilirsiniz, yani hayır.


  • cause  (04.12.11 18:01:57) 
öncelikle sanal kart illa kredi kartına bağlı olacak diye bir şey yok. maximum sanal kart diye bir olayı vardı iş bankasının. muhtemelen internet şubesinden hesabınıza bağlı bir sanal kart oluşturabilirsiniz.


  • rodeocu  (04.12.11 18:08:03 ~ 18:08:21) 
@rodeocu; iş bankası sanal kart uygulamasını bir kredi kartına sahip değilseniz uygulayamazsınız. o yüzden ill abir kredi kartına bağlı olması gerekliliği var. hesabınıza bağlı bir sanal kart (eğer kredi kartınızı yoksa) oluşturamazsınız.

onu yapan (benim bildiğim bir tek) garanti bankası var.
  • demcan  (04.12.11 18:29:51) 
@demcan evet ben garanti bankası sanal kartım var, onun için öyle bir zorunluluk yok diye yazmıştım. şu alttaki linkte yazdığına göre iş bankasının sanal kartı kredi kartına bağlı olarak kullanılıyormuş.

www.isbank.com.tr
  • rodeocu  (04.12.11 19:15:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.