ipad 2 almak mantıklı mı?

merhaba arkadaşlar;

yakın zamanda ipad 2 almayı düşünüyorum ama kafamı kurcalayan bi durum var.

mart ayında ipad 3 un çıkması söz konusuymuş. sizce bi 3-4 ay bekleyip ipad3 mü alsam. beklemeye değer mi?

amacım sadece bi yere giderken laptop taşımamak. maillerimi kontrol etmek bazı pdf dökümanlarımı bastırmadan okuyabilmek. oyun oynamak, film izlemek gibi bi düşüncem yok.

ipad 2 almak mantıklıysa 16 gb sizce yeterli olurmu?

iphone 4 alsan ya? e-mail, pdf alayını okursun.

  • crystalsoul  (02.12.11 13:31:18)
ipad 2 söyledikleriniz için fazlasıyla yeterli. benim şöyle bir önerim olabilir, 3-4 ay bekleyip ipad 3 çıktığında ipad 2 alırsanız bayağı ucuza gelir. maddiyat sorun değilse şimdi alın beklemenin mantığı yok.

ekleme: iphone 4 fiyatları operatörler satmaya başladıktan sonra düşecek, 16 aralıkta turkcell başlıyor.
  • deliverance  (02.12.11 13:31:34 ~ 13:58:47)
yalan ya ipad3 çıkınca ipad2 falan ucuzlamaz
4s çıkınca iphone 4 ucuzlar dedilerdi hala traş

  • technicalte  (02.12.11 13:34:41)
iPhone 5 bile çıkamadı, iPad 3 öyle kolay çıkmaz bence, çıksa da 4S gibi sütten olur. Saydığınız basit işlemler için iPad 1 dahi yeterken iPad 3 almaya da gerek olmaz ayrıca.

  • crostata  (02.12.11 13:46:29)
@black fridayde bos kutuya talim eden adam ya: dandikliğinden değil. beklemeye bekledim diye düşünüyodum:)

@crystalsoul: ekran büyük olsun istiyorum.

@crostata: işte duymak istediğim buydu :)

16 gb nin yeterli olacağını düşünüyo musunuz?
  • diyot  (02.12.11 14:07:30 ~ 14:09:42)
evet yeterli olur, müziğinize filminize oyununuza da yer kalır.

  • deliverance  (02.12.11 14:17:50)
ipad 3'te(ya da yeni ipad'de diyeyim de göt olmayayım 2s falan diye çıkarsa) retina display falan olma ihtimali var.. sırf onun için bile beklenir bence..

ama tabi senin yapmak istediğin işlemlere fazlasıyla yeterli olur tabi..
  • buzzlightyear  (02.12.11 15:37:21 ~ 15:37:49)
saydığınız amaçlar için 16 GB kafi. ben, anime, dizi, onlarca dergi, ebatlı oyunlar yüklediğim için 32 veya 64 bakınıyorum ama 16lık sizi fazlasıyla memnun eder.

  • crostata  (02.12.11 17:34:55)