Saç Dökülmesi-Biokur

İnce telli ve çok dökülen saçlarım var. Biokur saç bakım yağını deneyeyim dedim ama hem sürdükten sonra tararken hem de yıkarken 2 kat daha fazla saçım döküldü. Saç ve cilt ürünleri için etkisini bi kaç ayda gösterir derler ama bu yağı söylendiği gibi haftada 3 kere kullanırsam 1 ay sonra kafamda saç kalmıcak gibi geliyor. Kullanmaya devam etmeli miyim, bu ürünü kullanıp memnun kalan var mı? Ya da dökülmeyi durdurup, saçı gürleştiren başka bi çözüm?

biokur tavsiye etmem. düz ve seninki gibi ince telli saçlarıma 3 hafta kadar uyguladım ve sonuç hüsran. açılmalar başladı. ben memnun kalmadım açıkçası. riske girme derim.

  • old man in the bathtub  (02.12.11 14:56:43)
okulda tanitim stantindan bioksin genesis vermislerdi, tek kullanisla etkisini gosterdi! o gazla gittim yirmi bes lira vererek aldim bir kutu sampuan.

simdi sac dokulmesi normal seviyede. sanirim etkisini gosterdi. benim saclarim yagli, ince ve zayif. ustelik yirmi santimin uzerinde uzunluklari var.

bir de mevsimsel sac dokulmesi diye birsey varmis. diyorlar ki, iki uc gun yikanmamis kafamizi one egin, yere beyaz bir kagit koyun ve saclarinizi 4 5 kez onden arkayada parmaklarinuzla tarayin. ona kadar dokuluyorsa normal. on bes civarinda ise mevsimsel, yirmiye yakinsa dokulme var anlamlarina geliyormus.
  • dahinnotha  (02.12.11 15:33:14 ~ 15:34:03)