the office komik mi?

Yıllardır izlesem mi izlemesem mi diye düşünüyorum. Komik mi bu dizi?

Farklı bir komedi dizisi. Esprilere gülmüyorsunuz daha çok insanların hareketlerine, tepkilerine gülüyorsunuz. İki bölüm izleyin, açmazsa zaten anlarsınız. Ben sevememiştim, arkadaşım delisiydi bir aralar.

  • liriamer  (28.11.11 11:20:09)
mükemmel!!!!

  • bodom  (28.11.11 11:31:03)
arrested development ile izlediğim en komik dizidir. 1. sezon zaten 6 bölüm bir izleyin.

  • wessago  (28.11.11 11:31:16)
acikcasi ilk izledigimde pek de tutmamistim bu diziyi, komik de gelmemisti ama izledikce ve karakterleri tanidikca komik gelmeye basladi.

  • Labyrinthe  (28.11.11 11:35:15)
Sanırım belli bir süre izledikten sonra alışılan bir mizah dili var. Kardeşim ile birlikte ilk bölümünü izledik, ben beğenmedim. O sabırla diğer bölümlerini de izledi ve çok gülüyor. Genellikle aynı şeylere güleriz. Demek ki sabır gösterip şans tanımak gerekli. Yine de 1 tek bölüm üzerinden değerlendirmem gerekirse; hayır çok değil.

  • dave87  (28.11.11 11:43:37)
kesin izle ! ama evet alışması biraz zaman alıyor.

  • hikmetkaraman  (28.11.11 12:05:00)
dizi izleyen biri değilim ama bunu pek sevdim. Öncelikle farklı olarak siz de diideki bir karakter sayılırsınız. Ortalıkta dolaşan birisiniz. Ne iş yaptığımızı bilmiyorum gerçi. İniltere versiyonunu izlemedim ameian versiyonunu izledim.

  • hoot  (28.11.11 12:22:30)
komedi dizilerine pek gülen biri değilim, en azından the big bang theory ve how i met your mother'ı takip etsem de çok nadiren gülüyorum.

ama the office'te anıra anıra güldüğüm çok oldu, son sezonda artık kesildi ama.
  • simendiferlerin efendisi  (28.11.11 12:28:54)
bence bbc 'de olan versiyonu en komikti

  • lewoxl  (28.11.11 12:41:15)
office e komik diyenle arkadaşlığımı yeniden gözden geçiririm.

  • joepiscopo  (28.11.11 13:02:02)
durum komedisi desek yeridir. anırta anırta güldürten bir dizi değil ama arada fena güldürüyor :)

  • false pretension  (28.11.11 16:08:54)