lcd tv

merhaba,
lcd tv almayı düşünüyorum 102 cm.
duyuru geçmişine baktım biraz, yeni kampanyalar için internete de baktım size sorayım dedim tekrar.

ldc-led-plazma bilmiyorum nedir, hangisi fiyat/performansta iyi ise onu almayı düşünüyorum.
hangi marka olsun? / hangi modeli önerirsiniz ?
yarın alınacak büyük ihtimalle (vatandaki gibi kampanya varsa bugünü de zorlayabilirim.

fiyatı en fazla 1200-1300 olursa da çok şükela olur.

iki tane baktım, bir eleştirirseniz sevinirim.
www.vatanbilgisayar.com

www.bimeks.com.tr

valla bende yeni aldım. 1200 1300e zaten lcd alırsın en fazla.

sen beklentilerini söylememişsin sadece normal tv mi izleyeceksin yoksa dvd blueray falan da dahil mi vs.

1200 1300 e alacağın aletler zaten belli lcd alırsın. 1800e falan çıkabilirsen panasonic plazma almaya bak 42 46 inc falan olması lazım.

ben 3500e led aldım 46 inch mesela.

özet: araştırdıkça kafan karışır hiç gerek yok. çünkü verdiğin fiyat belli 1300'e alacaksan, gir mağazaya ilk 1300e gördüğünü al çık. çok para değil zaten.
  • zzrex  (26.11.11 15:40:41 ~ 15:41:08)
Sony tavsiye ederim. 2,5 yıl önce aldım, taş gibi. Hem bi de şimdi artı 200 liraya playstation veriyorlarmış, ona da göz at. Yer olarak da İstanbul Bilişim'i öneririm.

  • samterk  (26.11.11 16:17:20)
usb den divx falan alcaksan samsung al dosya formatı konusunda en sıkıntısızı o imiş

  • yuto  (26.11.11 18:45:40)