[]

ingiltereden paket

küçük birşey gelecek. sanırım posta ile yolladı. 3 günde eline ulaşır dedi. adresimi gayet açık vermiştim kaybolma gibi bir sorun olur mu? yada kaç günde gelir? nereye sorayım uzun süre gelmezse?
 
bazı şirketler türkiyeye gelince ptt'ye teslim ediyor. hangisiyle geldiğine bağlı.


  • zaraeta  (10.11.11 19:40:25) 
8-9 günü bulur.


  • dert vader  (10.11.11 19:48:50) 
tamamen şirket lere göre değişecek bi durum.amazon.com dan kitap almıstık ups ile United States den 8 günde gelmisti.ups dagıtımı kendi yapıyor,ptt ye teslim ettigi falan yok.


  • tuzlanmis sekersever  (10.11.11 20:13:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.