Eski bir korku filmi

sevgili korkuseverler

gerçekten az kişinin hatırlayacağını düşündüğüm bir film arıyorum.çocukken yani 14 sene önce falan izlemiştim.bebek tipli katiller vardı.bunlar bildiğimiz bebeklerin daha gelişmiş hali gibiydiler.tırnakları uzun,suratları korkunç bişeydiler.seri halinde çekilmiş olabilir.hatırladığım birkaç sahne şöyle

-bi grup insan adadadır.bu katil bebeklerde bunlarla orada uğraşır.bi sahnesinde yatta adam eline harita alır bu bebekkatilde tırnağıyla biryeri gösterir.harita kanlanır falan.nasıl arkadaş oldular bilmiyorum ama öle bi sahnesi var.

-bi filmin sonunda da bu bebekkatillerden biri uçaktaydı uçak kalkarken film bitiyo gerisinde ne olduğu malum.

-star yayınlamıştı bu filmleri onu çok iyi hatırlıyorum.

chucky falan değil yanlız uyandıriyim şimdiden.bebek dediğim oyuncak bebek değil ama gerçek bildiğimiz bebeğin daha uzun yürüyen halini düşünün.bulabilirsek ne güzel olur valla

gremlins diyerek ilk sallama hakkımı kullanmak istiyorum

  • berginyonbaenre  (09.11.11 00:25:36)
yok gremlins değil.onlar gibi tüylü ve o kadar küçük değillerdi.şöyle tarif ediyim.1.30 m boylarında üzerlerinde döküntü kıyafetler olan yüzleri bebek gibi yada çocuksu diyeyim ama yaratığa benzeyen tipler.heryerlerinden salya kan falan akar.gremlins komedi gibi bişeydi :) bu hakkaten korku filmiydi yani

  • Wolfware  (09.11.11 00:31:35)
chuky serisi nedir aradığımız sorudur diyoruz ve serhat hacıpaşalıoğluna selamlarımızı gönderiyoruz.

  • maytere  (09.11.11 08:16:24)
freaks diyerek ben de ilk sallama hakkımı kullanayım.
edit 1: village of the damned olabilir mi.

  • african rain  (09.11.11 10:49:08 ~ 10:53:09)
www.imdb.com

bu sanırım?
  • oldtimer  (09.11.11 11:21:50)
@oldtimer

abi galiba bu.hem seri olduğu belli hem deniz var bebek olayı falan.hemen indirip izliyorum.çok teşekkürler.çok sağolun arkadaşlar tahminler için.bu arada freaks filmide acayipmiş.puan olarakta çok iyi.onu da izlicem
  • Wolfware  (09.11.11 18:29:30)