dünyanin en mutlu insani

mesela simdi benim patron dese ki "keseci hadi sen ucaga bin türkiye'ye git bayramda ailenin yaninda ol"

ben dünyanin en mutlu insani olurum.

peki sizi bugün dünyanin en mutlu insani edebilecek olay ne olabilir?

bugün olacak ama o olay.

biram bitmeseydi cok daha mutlu olurdum ama simdi bizim burada gece 12, kim cikip gidip bira alacak amk. dunyanin en mutlu insani mi olurdum bilmem ama 3-4 biram daha olsaydi su anki cakirkeyf halim 1-2 saat daha devam eder, mutlu olurdum.

  • rm  (04.11.11 07:20:16)
ev sahibi kirayi odeme dese. banka kredi kartı borcunu sildik dese. borc aldıgım lavuk borcunu istemese beni sıkıştırmasa. sagdan soldan beklediğim paraların hepsi bugun yatsa. ve hepsi bugun olsa iste o zaman ben de dunyanın en mutlu insanı olurum.
bide parayla mutluluk olmaz derler...

  • the wizard  (04.11.11 07:23:44)
"al sana hayalindeki iş" diyebilirler. görümcen yurtdışına taşınmış diyebilirler.

  • bitter cikolata  (04.11.11 07:34:01)
fotoşop ödevimi yapabilmek
ya da
para (bugüne özel değil, bu her zaman mutlu ediyor).
  • kayranin kedisi  (04.11.11 07:52:55)
maaşıma yapılacak sağlam bir zam.

  • baldur  (04.11.11 08:09:00)
Hastaneden taburcu olabilmek.(Beterin beteri vardır halinize şükredin...)

  • basond  (04.11.11 08:12:02)
bir liseli olarak, biri çıkıp artık okullarda sınavları yasakladık dese, bu mutluluk ömre bedel...

  • powerpufgirl  (04.11.11 08:43:37)
lotodan bir ev kazanıp ana babama versem çok mutlu olurum, sonra zaten giderim bu diyarlardan. ancak anne babam ev sahibi olduğu için mi mutlu olurum yoksa üstümden olası bir yük kalktığı için mi bilmiyorum. muhtemelen ikincisi ağır basar.

  • hewit  (04.11.11 08:49:18)
büyük bi hevesle aldığım çizmelerim gıcırdıyor ona bir çözüm bulursam çok mutlu olacağım lan :/

  • zenc  (04.11.11 09:42:35)
şirketim gelip bana al sana canon ef-600mm f/4 l, istersen git bir de 1d mark4 al dese dünyanın en mutlu insanı olurum.

  • thebug  (04.11.11 10:01:03)
:: piyangodan çıkan çok yüklü bir para
:: lotodan çıkan çok yüklü bir para
:: iranda ölen dedemden kalan çok yüklü bir miras
:: ismini vermek istemeyen bir şahsın mustang gt hediye etmesi

herşey para mı lan? demeyin, şu anda acil ihtiyacım olan tek şey para. başka sıkıntım yok çok şükür.
e o da olursa mutlu olmamak için sebep kalmaz :)
  • vakumlu  (04.11.11 10:13:46)
borsanın birden bire yükselmesi.

  • kakao  (04.11.11 10:26:24)
mckinsey'den arasalar problem solving testini başarıyla geçtiniz, kopun gelin bayram sonrası görüşmeye deseler ne mutlu olurum be..

  • isyanim var ulaan  (04.11.11 11:03:42)
patron maaşın yanında bir de bayram ikramiyesi verseydi baklava börek olurdu öff bee

  • ufolursun  (04.11.11 11:29:41)
sevdiceğimin yanaklarından öpmek

  • tatarcik  (04.11.11 11:33:36)
para abi

  • cio35  (04.11.11 11:51:24)
İşim olsaydı ve ben onu çok sevseydim, pek bir mutlu olurdum

  • crostata  (04.11.11 13:16:54)
evdekiler arayıp bu bayram gelme, sevgilinle git tatil yap dese dünyanın en mutlu insanı olurdum.
(her bayram iyi aile çocuğu olmaktan yıldım)

  • 9kuyruklukedi  (04.11.11 13:25:17)
diablo 3 beta key'i gelse bir yerden fena olmazdı hani.

  • cilgin fantezilerin adami  (04.11.11 15:51:35)
her akşam şu tem trafiğini çekmekten bıkmış tükenmiş biri olarak ışınlanma olayının gerçek olması beni dünyanın hatta evrenin en mutlu kişisi yapardı. eve gidene kadar geberiyorum yahu...

  • morartu  (04.11.11 16:48:00)
bi yerden 30000tl geçseydi elime bir anda bütün hayallerim, planlarım gerçekleşecek ve geleceğimi garanti altına alma fırsatı bulacaktım..

  • toshiro  (04.11.11 20:48:13)