atatürkiye'nin cenaze namazı ve defni (izmir)

öncelikle başımız sağolsun. sevgili arkadaşımızın cenazesi bugün öğle namazına müteakip izmir bahçelievler helal para camiinde (üçyol) kılınacaktır.

çok önemli not:
annesi atatürkiye'nin ekşi sözlük yazarı olduğunu biliyor ve bu konuda oldukça tepkili. gelen olursa bu konudan şimdilik bahsetmemelerini rica ediyorum. bu konu ile ilgili önümüzdeki günlerde önemli bir duyuru da açmayı düşünüyorum. duyuruyu özellikle soru olarak açtım. eklemek istedikleriniz varsa paylaşabilirsiniz.
modlara: en azından saat 2 ye kadar üstte kalsa iyi olur.
edit tel: 0532 646 9887 defin: buca kaynaklar mezarlığındadır.

helal para camii'ne 79,201,986 gibi yeşilyurt, koop. evleri, balçova otobüslerine binip bahçelievler tansaş ya da şoförler lokali duraklarında indikten sonra 5-10 dk. kadar bozyaka ssk'ya doğru yürüyerek gidebilirsiniz. hastaneye kadar gitmiyorsunuz.

balçova otobüsleriyle gelinirse (şoförler lokali):
g.co

yeşilyurt otobüsüyle gelinirse (79,18) (bahçelievler tansaş ya da itfaiye durağı):
g.co

koop. evleri otobüsüyle (201,20) (buradaki durağın ismini bilmiyorum):
g.co

metroyla üçyol durağından:
g.co
  • tepedeki psychedelic adam  (26.10.11 10:59:11 ~ 11:08:58)
annesi neden tepkili?

  • 386 dx  (26.10.11 11:04:12)
Allah rahmet eylesin çok yazışmıştık kendisiyle ben sorardım o cevaplardı, o sorardı ben cevaplardım.

  • istanbul beyefendisi  (26.10.11 11:10:25)
Allah Gani gani rahmet eylesin..

  • regedit  (26.10.11 11:22:35)
korkarım ki intihar ... :( nur içinde yatsın, gitti gencecik çocuk

  • black raven  (26.10.11 11:23:14 ~ 11:24:51)
inanamiyorum...

  • cccbehzatccc  (26.10.11 11:37:45)
başımız sağolsun. duyuruda hatırladığım 2,3 adamdan biriydi:(

  • kocayusuf  (26.10.11 11:41:27)
Allah rahmet eylesin. çok üzüldüm.

üç hafta önce "zırnık" arıyordu kendisi buradan. son mesajlaşmamız da odur. umarım bu zırnıkla falan alakalı bir şey değildir vefatı.

nur içinde yatsın.
  • kibritsuyu  (26.10.11 11:43:10 ~ 11:44:24)
sabahtan beri kabulenmekte zorlanıyorum. tanımıyordum ama sanki tanıyormuşum gibiydi. ailesine sabır diliyorum.
huzur içinde uyu atatürkiye.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (26.10.11 11:45:20)
sözlük yazarı olarak, ailesini de bu zor günde düşünmek gerekir bize tepkiliymişler haklarıdır muhakkak. ama son vedayı etmek istiyorum içim hiç rahat değil.

  • apeioron  (26.10.11 11:56:00)
allah rahmet eylesin...

duyurusu: (git: 294918)

duyurusuna cevaplardan biri:"bence bir psikoloğa görün.benzer seyleri abim yaşadı cddi ve önemli şeylerdi hçbir şey umrunda değildi yaşadık bitti moduna da girmişti .nyse snra psikiyatriye gtti adam bnlrı beynine atıyorsun acısı ilerki yaşlarda cıkar intihara kadar yolu var gibi bir şeyler diyip psikloğa yönlendirdi şimdi daha iyi bir süre önce de psikoloğu bıraktı.şimdi en azından kaytsız değil ve yaşama sevnci var adamda." burchak
  • terp  (26.10.11 12:33:10 ~ 12:33:22)
erken ölüyor iyiler..
huzur içinde yatsın.

  • hephaistos  (26.10.11 13:38:53)
hayır olamaz yaa ınanamıyorum! söylüyodu yurt dışına çıkıcam herkesten uzaklaşıcam diye. neresi dediğimde söylemem diyodu bu muydu yani? gideceği yer orası mıydı? neden ya neden:( inanamıyorum hala inanamıyorum! nur içinde yat gencay.

  • biramayası  (26.10.11 13:39:59)
şahsım adına son birkaç yılın en çok kötü haber/olaylarını aldığım/yaşadığım bir ayın sonlarına doğru, bugünkü moral bozukluğu kontenjanımı da bu acı haberle doldurmuş oldum. hava kapalı burada biliyor musunuz, ve ben yüzyüze hiç görüşmediğim, ismini dahi bilmediğim, ama yıllardır duyuruda görüştüğüm/takip ettiğim...

ne diyorum ya ben, niye yazıyorum bunları...

Allah rahmet etsin, taksiratını affetsin :(
  • thunder thunder thunder thundercats  (26.10.11 14:22:57)
allah rahmet eylesin...

  • Phoebe  (26.10.11 14:24:33)
hesabı silinmese ve burda hatırlansa? ne olduğundan emin olamadığımız bu dunyada kendisine ya da yakınlarına faydası olur mu bilemem ama.. bu arada ortak noktamız da varmış. kendisi kadar olmasa da ben de baya duyarsız kalıyorum birçok şeye :s

  • ilkinci  (26.10.11 14:25:15 ~ 14:26:47)
Söylecek çok şey var da yazıp yazıp siliyorum. Sözlükte değil de duyuruda çok rastlardım cevaplarına. Mesajlarına baktım bir daha... Allah rahmet eylesin.

  • restlesss  (26.10.11 14:34:03)
Allah rahmet eylesin...

  • skywalkeremre  (26.10.11 14:56:49)
Hiç bi zaman insanların intihar laflarını, bunalım duyurularını hafife almadım..

Keşke bilseydim de iki üç cümle de ona deseydim, dertleşebilseydim..

Ne acı bu kadar yalnız kalmış bu kadar çaresizmiş bi kamyon dolusu adam yardım edememişiz..

Allah rahmet eylesin......
  • mahnita  (26.10.11 15:18:28)
niye böyle oluyo niye intihar ediyo bunlar cok üzücü ya. herkesin başı sagolsun.

  • rurouni  (26.10.11 15:18:45)
"ekşi duyuru'yu anlat" deseler en başta sayacağım isimlerden biri ataturkiye. çok üzdü. huzur içinde yatsın.

  • jangara  (26.10.11 15:23:19)
Allah rahmet eylesin.

  • world  (26.10.11 16:47:10)
Başımız sağolsun.

  • serafettinn  (26.10.11 18:08:17)
çok üzüldüm... gencecik! :(

  • vejeteryan vampir  (26.10.11 18:20:55)
Sözlükte görüp de pek tasvip etmediğim adamları Duyuruda tanımak daha güzel. Yardımseverliklerine, içtenliklerine tanık olunca fikir ayrılıklarının ne kadar önemsiz olduğunu anlıyorsunuz. Ortak yönlerimizin çok daha fazla olduğunu görüyorsunuz.
Bne Atatürkiye'yi burda sevdim. Allah gani gani rahmet etsin.

  • yarmasimo  (26.10.11 19:45:54 ~ 19:48:36)
daha geçen hafta yazıştık.
bir süre ortadan kaybolacağım, netten uzak olacağım demişti.
güzel güzel dertleşirdik, arada ölümden bahsettiği olurdu ama hep aksi yönde telkinlerim olurdu.
güzelce vedalaştık.
ve bugün bu haberi gördüm.
güle güle Gencay.
nereden bilebilirdim ki gizli gizli temelli gitme planları yaptığını?
  • 9kuyruklukedi  (26.10.11 19:55:27)
Allah rahmet eylesin. duyurudan cevaplarını görürdüm. düzgün biri gibiydi. kişisel olrak da öyleydi muhtemelen...

  • sutlu nescafe  (26.10.11 20:01:25)
Allah rahmet eylesin. Tüm sevdiklerinin başı sağolsun. Sorarsa imam, yüz yüze tanımasak da iyi bileceğiz hep.

  • jesterdvine  (26.10.11 20:09:11)
Ya çok kötü oldum. Allah bilir bana elli defa yanıt verdi ben hiç rumuzlara dikkat etmediğim için bilmiyorum. Allah rahmet eylesin.

  • sorucu  (26.10.11 20:36:11)
çok üzgünüm, nickine aşinaydım buradan, yardımsever bir insandı.

Ruhuna Allah'tan huzur , geride kalanlara da sabır ve tevekkül diliyorum...
  • sayinseyirciler  (26.10.11 20:43:04)
okuyorum yazilanlari ama inanamiyorum..3-5 duyurusunu gormustum o kadar..cok uzuldum..su an hayatta olmadigini dusunmek cok aci..lutfen herkes kendine dikkat etsin,kimseyi uzmesin..

  • safsafinaz  (26.10.11 20:47:34)
İç burkucu... Rahat uyusun.

  • buf-e kür  (26.10.11 21:15:39)
kac defa mesajlasmistik ya :( lan acayip uzuldum. hay ya.

  • entrapmen  (26.10.11 21:20:34)
Kafamdan vurulmuşa döndüm. Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin.

  • compumaster  (26.10.11 21:48:06)
Allah rahmet eylesin cok sorumuzu cevaplamisti zamaninda

  • same  (26.10.11 22:43:32)
annesinin neden tepkili oldugunu anlayabiliyorum. oglu vefat etmiş üzüntüden herhalde sardı. allah rahmet eylesin.

  • wessago  (26.10.11 22:47:16)
Mekanın cennet olsun. Söyleyecek birşey bile bırakmadın bize, keşke burada olsaydın, keşke yine mesaj yazsaydın.

  • t3hn0  (26.10.11 23:39:52)
Allah rahmet eylesin,sevenlerinin başı sağolsun.

  • alınacaknikmikaldıaq!  (27.10.11 05:03:07)
Allah rahmet eylesin . . .

  • semson  (31.10.11 22:04:45)
o sıralar sözlük hesabını kapatıp ayrılmıştım buradan. şimdi gördüm bu haberi ve çok üzüldüm. aramada arattım, www.eksiduyuru.com karşıma ilk sırada kendisiyle yaptığım soru-cevap başlığı gelince daha bir kötü oldum. allah rahmet eylesin. huzur içindesindir umarım...

  • teknikekip  (04.08.14 10:24:33)