İstiklal de mümkün olduğunca az abazan olan gece dans edilicek mekan?

bi cumartesi gecesi kızlı erkekli bi grup olarak şöle zabahlara kadar kimse bizi rahatsız etmeden dans edip kopabileceğimiz istiklal caddesi taksim civarlarında hoş bi mekan arıyoruz. yardımlarınızı bekliyorum.

(bkz: araf)

  • mesopotamian  (17.10.11 10:19:36)
mono

  • removebeforeflight  (17.10.11 10:23:39)
mono deli gibi kalabalık olur, dans etmek bir yana, ayakta zor durursunuz o kadar kalabalıktır, alkolü de doğru orantılı olarak da pahalıdır.

Araf genelde yunan ve ege müzikleri çalar, müziği hoştur, yabancılar da gider, bira olarak standard 33 lük bardak biraları vardır, daha büyük biraları yok.

Araf'ı tavsiye ederim.

Riddim vardır, giriş erkek için 30 liradır, kadınlara giriş ücreti yoktur, daha çok rnb hiphop çalınır, orası da kalabalıktır.

Sonuç olarak abaza da olsa, yanında bir tane hatunla mekana herkes girebilir, eğer tinerci tipin yoksa, çok über birşey bekliyorsanız reina, sortie sizi bekler
  • bonjurkes  (17.10.11 10:34:03 ~ 10:35:40)
eğer etraftakı kızları rahatsız eden, öküz öküz, aç aç bakan, yavşaklık yapan adamlar varsa ve bunların genel adına da abaza deniliyorsa, -illa birileriyle epeydir sevişmemiş anlamında kullanmak gerekmiyor bu duyuruda ne anlammda kullanıldığı belli- tabiki de diyecek. çünkü rahat edecekleri insani bir ortam arayışındalar. bunun egoyla falan ne alakası var Allaşkına? Şu duyuru ortamında milleti göt etme peişndekileri hiç anlamıyorum.

Araf'ı tavsiye edeceğim ben de ama sırf cevap gibi gözüksün silinmesin diye..
  • mahnita  (17.10.11 11:44:05)
Pixie, kesinlikle aradığınız yer Pixie.

  • buf-e kür  (17.10.11 13:04:32)