kamburluk için

neler yapılabilir?

  • sanal hayvan  (08.10.11 23:12:01)
barfiks!! benim küçüklüğümde olan bi sorunumdu. doktor tavsiyesiydi. kendini fazla zorlamadan... (öle kol kası yapacakmış gibi değil )

  • virgina_rpnzl  (08.10.11 23:12:58)
ortopedi ve/veya fizik tedavi bölümüne başvurmalı en iyisi. gerekli egzersizleri, tedaviyi uygulayacaklardır.

  • jangara  (08.10.11 23:15:20)
pilates ile de düzelebiliyormuş

  • ladybug  (08.10.11 23:17:09)
Gecen birine ozel mesaj atmistim, kopyalayip yapistiriyorum:

annemin oklavasını aldım arkama omuzlarıma koydum ve ellerimi oklavanın üzerine geçirdim dirseklerimden. anlatabildim umarım o hareketi.

duyuru.da görmüştüm bir ara herkes plates demiş. bir başka duyuruda da yogatic.com u önermişler.

bunu bir body sitesinde görmüştüm aklımda kaldığı kadarıyla yazayım. havluyu katla yaklaşık on cm kalınlığına erişsin. yere yat. omuzlarının arkasına gelecek şekilde hizalansın havlu. sonra ellerini ensene getir birleştir. böyle yapıp bir de diyafram nefesi çalışmaları yaptım valla içim bir huzur oldu=)
  • dahinnotha  (08.10.11 23:40:56)
tabiki de fizyoterapiste gitmeli..

  • alcapon  (08.10.11 23:58:46)
düz mantık hocam; psikolojin sorunların için psikoterapicilere gidiyorsun, fiziksel sorunların için fizik terapicilere; fizyoterapistlere gitmelisin..

  • alcapon  (09.10.11 00:00:54)