[]

Bilgisayar kulaklığı tavsiyesi

Sevgili barton fink'ler,

Müzik, oyun, film vb. hayati ihtiyaçlarımı nöronlarıma optimum düzeyde göndermeye yarayacak kulaklık tavsiyeleriniz nelerdir?

Marka/model?

 
fiyat aralığı?


  • cbe  (26.09.11 18:41:29) 
www.hepsiburada.com

"Sennheiser HD-201". 4-5 ay önce aldım bunu. Almadan önce de hayli araştırmıştım. Her şeyiyle harika bir kulaklık. Kulağa müthiş oturuyor. Uzun süre kullanımda bile terleme yapmıyor. Ayrıca benim için en önemlisi: müthiş ses yalıtımı var. Son sesle müzik dinlerken 2 metre uzaktaki kişi hemen hemen ses duymuyor. Ses kalitesinden bahsetmeme gerek yok, Sennheisr adı üstünde. Ayrıca 3 metrelik kablo uzunluğu da, özellikle film izlerken hareket kabiliyetimi genişletiyor. Fiyat/performans oranı da oldukça iyi.

Kısacası şiddetle tavsiye ederim.
  • rosebud  (26.09.11 18:42:58) 
fiyat aralığı belirlemedim cbe, senelerce kullanacağım kaliteli bir şey olsun istiyorum.

ben de sennheiser düşünüyordum rosebud ama model konusunda pek bilgim yoktu. bakacağım, teşekkür ederim.
  • goks  (26.09.11 18:46:34) 
  • inheritance  (26.09.11 18:47:32) 
yukarıdaki sennheiser fena değil gibi duruyor.

şurdaki siteden de, istediğiniz özelliklere göre arama yaptırabilirsiniz:
reviews.cnet.com
  • cbe  (26.09.11 18:54:00) 
  • goks  (26.09.11 19:05:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.