[]

iş yerinde vakit öldürmelik iş

Neler yapılabilir? Kısaca işim gereği bütün gün facebook, twitter vb. bütün internetteyim. Game testerım, bütün gün oyun oynuyorum, yani normalde insanların vakit öldürmek için yaptığı şeyi ben iş olarak yapıyorum.

Aynı anda bir sürü oyun oynarken malum klasik enerji bitmesi gibi sebeplerden dolayı oyun çıkmaza giriyor ve beklemem gerekiyor, bu durumda uyuklamayı engelleyecek neler yapabilirim?

9gag i biliyorum, gazeteleri, karikatürleri biliyorum, sıkıntıdan facebookta milletin profiline bakmaya başladım, o derece. Daha fazla flash oyun olmasa iyi olur, aynı anda 5 tane falan oynuyorum çünkü.

PHP gibi yeni bir dil öğreneyim diyorum, bunun dışında neler yapılabilir acaba?

 
(bkz: eksisozluk)bugun butonu degil,
bir de eger izleyebiliyorsan human planet derim. birer saat suruyor her bolum ama tuyleri diken diken ediyor.

  • anti-kahraman  (20.09.11 15:28:07 ~ 15:28:21) 
bugun butonu değil derken?


  • bonjurkes  (20.09.11 15:32:34) 
bugun butonundan ibaret değil demek istemiş.


  • wessago  (20.09.11 15:33:36) 
reddit


  • wessago  (20.09.11 15:35:45) 
Hadi işleri değişelim :D


  • mylord  (20.09.11 15:44:08) 
connected2.me sayfası açın bir tane. yazışın :)


  • 9kuyruklukedi  (20.09.11 15:49:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.