Gaziantep Gezilecek Görülecek Yer?

Kısa bir süreliğine Gaziantepte olacağız. Burada nerelere gidilir neler yapılır. Kebap dışında. Sıra gecesine gitmek istiyoruz. Nerede bulunur. Teşekkürler...

katmer yiyebilirsiniz.

  • baroni  (18.09.11 14:35:23)
cafe falan gitmek istersen yeni restorasyonu yapılmış ayyuş hanım konağı var, nargile için hoş bi yer. alışveriş falan istiyorsanız sanko park'a gidin. etnik yerler falan dersen bakırcılar çarşısını gezebilirsin oralarda baya bi yerler var isimlerini tam bilmiyorum ama o çarşının oraları restore ettiler hep sonra bayazhana gidebilirsin müze bölümü vardı sanırım içinde aynı zamanda geceleri canlı müzikte yapılıyor, alkol de var. yemek yenilecek yer de, beyran içeceksen metanet'i, kebap dışında demişsin ama yine de kebap yiyeceksen karşıyakadaki halil usta'yı, tatlı için imam çağdaş'ı tek geçerim hele imam çağdaş'ta bi fıstık sarma yemeden gitme.

  • ekaterina  (18.09.11 14:52:38)
ben gittiğimde bi mağara kafe vardı hoş bir yerdi, orda yeşil bir kahve vardı ya adını unuttum ama ondan içebilirsiniz. antep'li biri varsa kahve konusunu aydınlatabilir :)

heh hatırladım, menengiç kahvesi :)
  • nicksiz bir insan  (18.09.11 14:53:06 ~ 14:54:15)
sıra gecesine gideceğiniz yerin çok "turistik" olmaması için biraz araştırın. biz gittiğimiz yerde oryantalist öküzler gibi hissetmiştik kendimizi.

  • kky  (18.09.11 14:59:23)