türkiye.gov.tr

kendi şifrem üzerinden, babamın bilgilerine ulaşabilir miyim?

onun tc kimlik no.'sunu ilgili sorgulama kutusuna yazaraktan.

şifre ve kimlik no birbirine eş olarak veriliyor, başka kimlik noyu yutmaz o şifre :)

  • saatgeceninonikisi  (12.09.11 21:06:41)
öyle değil:) yanlış anlattım sanırım. normal 4a bilmem ne sorgu sayfasında farklı sorgulamalar yapamıyoruz sanırım?

  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (12.09.11 21:14:54)
yapılmıyor..

  • ozdek  (12.09.11 21:29:42)
hayır yapamıyorsunuz.

mesela ben kendi şifrem üzerinden babamın emeklilik bilgilerine ulaşmak istiyorum. bu mümkün değil. zaten e-turkiye bir tek prim sorgulama vs gibi işlemlere ulaşımda kullanıcını işini zorlaştırmak için var.
  • dahinnotha  (12.09.11 21:30:17)
valla adamlar bu olayları feci kişiselleştirmiş artık, kırk yıllık eşinizin üzerine kayıtlı telefon hattı konusunda bile size tek kelime söz hakkı tanımıyor devlet. illa kendi konuşacak.

  • saatgeceninonikisi  (12.09.11 21:43:24)