hem ucuz olsun hem android?

efendim elde pek bütçe olduğu söylenemez.(hadi adettendir maksimum 400 diyelim) lakin gönül bir android telefona kaymak ister. çok sevgili vodafone'un wildfire s kampanyasının da artık tamamen hayal ürünü olduğunu düşünecek olursak acaba elimizde başka ne gibi alternatifler kalıyor diye merak ediyorum. var mıdır bir tavsiyesi olan?

  • jamiro  (08.09.11 13:01:29)
3-4 ay öncesi için Samsung Gio olabilir derdim. Arada neler çıktı, neler değişti bilmiyorum...

  • turkay  (08.09.11 13:02:28)
vodafone 945, gerçi vodafone froyo işletim sistemiyle ilgili bi çalışma içinde olmadıklarını söylüyo ama 200-250 liraya eclair işletim sistemli android telefonun olur

  • freebird5406_2  (08.09.11 13:10:13)
Turk telekom'un kampanyasındaki telefonların garantili 2. ellerini 400 lira civarında bulabilirsin. Huawei cihazlar fiyat performans açısından iyidir.

  • ataturkiye  (08.09.11 13:12:19)
500 ün biraz üzerine çıkarsan fiyat/performans açısından Huawei Ideos X5 iyiymiş

www.gsmarena.com
  • nop  (08.09.11 13:27:21)
Huawei U8800 IDEOS X5 alın derim başka birşey demem.

  • baterist  (08.09.11 13:43:58)
huawei ideos x5in yabancı forumlardaki kullanıcı yorumlarını okuyup vazgeçin. ucuzundan vodafone 945 alın. fiyatına göre en çok şey vaadeden alet odur. ötesi yok arkadaş. yok illede kaliteli birşey olsun gingerbread olsun update ler gelsin falan fişman istersende wildfire s derim.ısınma kilitlenme gibi sorunları varmış onunda ama ideosa göre çok daha iyi arkasındaki htc olduğundan. ideosta sözde google desteği ile üretilmiş ama googleın sikinde dğeil gibi duruyor firmwaredir android güncellemeleridir. ben olsam vodafone 945 alırdım

  • cura ut valeas  (08.09.11 14:21:22)
vodafone 945 kampanyası bitmiş gördüğüm kadarıyla. özünde gio hoş gibi gözüküyor ama bakalım artık. pek fazla alternatif yok gibi gözüküyor... bütçeyi biraz daha zorlasam iyi olacak galiba :)

  • xeuszt  (08.09.11 15:52:54)
benim vodafone 945 im var satılık. çok memnunum ihtiyaçtan satıyorum istersen görüşelim

  • eipcack  (08.09.11 15:58:15)
elbette huawei.

  • detroitli kizil  (08.09.11 18:05:14)