merhaba arkadaslar

bugün ne yapmayi düsünüyorsunuz, var mi bir planiniz.

ne yapacaksaniz yazin lütfen. sehriyle birlikte.

havuz kenarındayım,puro+viski sefası yapıyorum 3 hatun daha yataktan kalkmadılar kalkınca bakıcaz icabına.. şaka lan şaka

bir arkadaşla görüşeceğim 1 saat kadar falan saati belli değil belki görüşemiyebilirim sonra evde oturur film izlerim. aydındayım değişik önerilere açığım
  • uykusuz her gece  (03.09.11 11:27:30)
evde film-dizi izleyip bütün günü geçirmeyi planlıyorum.
izmirdeyim.

  • misery loves company  (03.09.11 11:31:02)
çalışıyorum akşama kadar istanbul'dayım.

bak yine c.tesi günü çalıştığım aklıma geldi sinirlerim bozuldu
  • nickimikediyed  (03.09.11 11:35:31)
evdeyim. Üşenmezsem Beşiktaş'da dolaşırım belki biraz alışveriş için.

  • berrak sudaki kırmızı balık  (03.09.11 11:37:29)
annemle alışverişe çıkıcaz malum evlilik olayı çeyiz falan filan.onun dışında akşam üstü gibi eve döneriz yemekti sofraydı derken akşam olur. sonra da balkonda çay içeriz muhtemelen..

  • mrv  (03.09.11 11:48:44)
Su an disciseyim. Dolgu yapilcak. Korkuyom ya dilimi kipirdatirsam ve o delici alet dilimi parcalarsa

  • wessago  (03.09.11 11:50:10)
işteyim. birazdan çıkıcam. akşam arkadaşın düğün var. çeyrek de olmuş 180 zor valla.
olmasaydı sörfe giderdim.
sörf eyi la. istanbul da denize girmek bile en az 50 kağıda mal oluyorken 30-40 liraya kapatıyorsun mevzuyu.
  • topal  (03.09.11 12:00:48)
bilgisayar başındaki miskinlikten kurtulup evden çıkmaya çalışıyorum. havuza gideceğim. kulvarlar tek kişiliktir. ben iki kişi ile yüzemem diyen yaşlı bir teyze veya 30-40 yaşlarında bir danyal denyo olmaması beni mutlu edecek.

istanbul'dayım. 15'inde bienal ve bienalle birlikte plastik sanatlar sezonu açılıyor. dün akşam bu ayın milliyet sanat dergisini aldım. 1-2 saatimi bienal ve sergilerle ilgili haberleri okumak, internet sitelerinden de kontrol ederek bunları görmek için plan yapmakla geçireceğim. ramazan ve yaz yüzünden 1,5 aydır pek bir hareketlilik yoktu piyasada. o yüzden helecan sardı.

sabancı müzesine gitmek istiyorum ama tembellik daha ağır basabilir.
  • mea maxima culpa  (03.09.11 12:13:00 ~ 12:13:58)
evdeyim bir planım yok Adana dayım şimdilik

  • ileridemokrasi  (03.09.11 12:15:08)
işteyim çalışıyorum. çok hastayım. arkadaşıma gideceğim birazdan annesi baksın diye :/ benim annemde yazlıkta tatil yapsın amk :(

  • zenc  (03.09.11 12:22:59)
şu an ankaradayım annemin doğum günü ona süpriz ayarlıyoruz. akşam da yemekten sonra bir arakadaşımla buluşacağım.

  • eter  (03.09.11 12:35:06)
evdeyim, bütüün gün evde olcam ve sıkıntıdan patliycam, Ankara'dayım .

  • nabruknabruknabruk  (03.09.11 13:06:38 ~ 13:07:31)
edremit. bi arkadaşımda misafirlikteyim. kayınvalidesi ve kayınpederi geldi habersiz bi şekilde. o yüzden planlar yattı. sanırım hepbirlikte sıkılacağız bugün :/

  • delfina  (03.09.11 13:12:59)
bende dışarı çıkıp hava alıcam gelicem, istanbuldayım

  • skyfaller  (03.09.11 13:25:18)
istanbuldayim. is guc yok, bu boktan havada tek basina ne yapilir ki? belki taksime giderim 15 dakikada sikilir geri donerim

  • inancsiz deve  (03.09.11 13:37:28)
İstanbul. 4 aile bahçede mangal yapacağız, sonra da çay içip, king partisi. (hepimiz komşuyuz, "komşuluk öldü" diyenlere inat).
şimdiden 15 kişi olduk, yoksa davet bile ederdik :)

  • cedilla  (03.09.11 15:18:50 ~ 15:21:16)
bilmemem, öğrenmemem ve öğrenmeye çalışmamam gereken bilgileri öğrenerek kendimi depresyona sokmak üzereyim.
absel ankaradan bildirdi.

  • absel  (03.09.11 18:23:04)
havuzu pas geçerek sabancı müzesine gittim. emirgan'dan iki durak önce indim, yürüdüm. hava çok güzeldi. bir çok insan geziyor ve balık tutuyordu.

sergi güzeldi. ancak arkeoloji sevmeyenler gitmesinler. :)) dönerken de 1 durak yürüdüm. bir adet haslamış mısır aldım, otobüste oturdum. mısırımı yiye yiye boğazı seyrettim.

güzel vakit geçirdim. evde oturup pinekleyeceğim diyenlere ithaf olunur. herkes dışarda. sen niye evdesin :)
  • mea maxima culpa  (03.09.11 20:28:05)