birisi falıma bakabilir mi?

gün geçmiyor ki falımda ilginç şekiller çıkmasın.

imageshack.us

edit: keh keh keh

  • uykusuz her gece  (01.09.11 22:44:12)
siyahlara değil aradaki beyazlara odaklan. uçan tekme atan bir kadın görüceksin ejderha ile bize göre sol tarafı arasında. erkeksen sevgilin tekmeyi vuracak yani.

  • copadam  (01.09.11 22:50:20)
mısır hiyeroglifleri çıkmış sana ve büyük bir maceraya atılacaksın.

solda baykuş,
ortada firavun,
sağdaki de karanlık güç

yakın zamanda mısır'a gideceksin, orda baykuşu izleyerek firavunun mezarına git. karanlık güçlerle temasa geçip hazineyi bulacaksın. yalnız dibi karanlık bu maceranın, sakın yanlış tarafa sapma, seni ele geçirebilirler.
  • ermanen  (01.09.11 22:54:41)
ikiz bebek gelecek hazırlıklı ol.

  • necmim  (01.09.11 23:09:54 ~ 23:11:16)
sağda 31 çeken fesli uzun saçlı sakallı bi dayı çıkmış solda da 17yy ingiliz hatunu ama yaşlı. büzüşmüş bi hatunla evleniceksin ama mutlu olamıcaksın. eğer hatunsan yaşlanana kadar evlenemiceksin yaşlanınca genç birini bulucaksın ama elemanı mutlu edemiceksin. ayrıca bi deniz kenarı görüyorum. uzun bi yolculuğa çıkıcaksın. yolculuğun sonu iyi biticek. hayırlı bi yolculuk yani. ciddi sıkıntılardan rahatlığa kavuşucaksın yavaş yavaş.

  • onexey  (01.09.11 23:26:16)
sağda luke skywalker, soldaki büyük beyazlığın yanında da darth vader var. üstte de bir konuşma balonu var ama anlaşılmıyor...
çözemedim.

  • Kamyoncunun vitesi  (02.09.11 00:35:39)
2tane insan, yaşlı gibi, nutuk atıyorlar. arka arkaya hemi de bunlar.
ya da
biri dede biri nine, dedenin elinde mutluluk tozu var, havaya onu püskürtüyor.
  • bendensin  (02.09.11 02:44:31)
sana kabaran bişey var, 3 harfli..

  • winstoncash  (02.09.11 05:38:59)