[]

telefon sorunsalı

ucuz geldi. çin malı ama böyle geçici kullanmak için alınsa ne kadar gider?

www.sahibinden.com


 
Yere düşürmezseniz en fazla 2-3 ay..akrabam kullanmıstı ordan bılıyorum.haa yere düşürürsenizde, ya bazı özellikleriyle vedalaşırsınız yada komple vedalaşırsınız :)


  • ondkz  (30.08.11 22:26:38) 
bunun bir kaç yıl önce çoğalan versiyonlarından geçmişti elime. çin malı çift hatlı televizyonlu bi telefon. kullanışlılık sıfır. berbat menüler, berbat bir dil, tuşların işlevi bile saçma sapandı. bunun yerine sadece arayan ve mesaj atan bir nokia samsung falan alsan daha iyi bence.


  • copadam  (30.08.11 23:36:03) 
kullanmaktan ziyade deli gibi radyasyon yayarlar. orjinaline vermediğiniz parayı tedavilere harcarsınız.


  • matilda  (30.08.11 23:50:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.