ne demek istemis olabilir?

bir arkadaslik sitesinden bi kizla yazismaya basladim gavurellerde. baktim kiz fena degil bir de vaupurda fsm nin altindan gecerken fotograf koymus hemen atladim tabi. naber nasilsin,ne ayak istanbul vs. sordum var mi bir sebebi birden fazla defa turkiyede bulunmus olmanin diye, soyle bir mesaj atti.

Hi,

I have family in Istanbul thats part of the reason why I go
there! But also because I love turkish food, music, good
shopping, beautiful sightseeing, lots of cafes and
restaurants, nice bars such as reina and sortie :), as well
as other things!

I think I would want to live there someday.

What are you doing in xxxxxx,studying or working?

bu ilk paragraftaki as well as other things kismini cozemedim. siz ne dersiniz ahali.

barını kafesini, manzarasını müziğini daşını doprağını seviyorum; diğer şeylerini de sevdiğim gibi demiş.

bence öyle demiş.

türk olmasın?
  • siradan bir adam  (29.08.11 19:20:49 ~ 19:22:50)
diğer şeylerin yanında demek istemiş.

çok klişe cümleler kurmuş yalnız ya ingilizcesi anadili değil, ya da türk bu.
  • cro magnon  (29.08.11 19:22:58)
cafeleri, restoranları, mağazaları, reinayı, sortieyi "ve bunun günün gibi güzel şeyler

  • kocayusuf  (29.08.11 19:25:19)
ayrıca bazı kelime seçimleri yanlış. cümleler basit ve klasik lise ingilizcemizle kurduğumuz cümleler. cro magnon'un da dediği gibi türk olma ihtimali yüksek.

  • cumingsoon  (29.08.11 19:26:46)
panpitolar ingilizcemin iyi olmadigini soyledim o yuzden basit kurmus olabilir. 7 resminin 4 unde boynundaki hac acik acik goruluyor, digerleri uzak cekim. capsleri yukleyim istiyosaniz turk tipi yok. baba turk olabilir. baska bir arkadasimin da babasi turk, birakip donmus anayi kizi turkiye ye. bunun gibi olabilir.

ben soyle anladim kafeyi mafeyi seviyorum, ayrica sana soyleyemeyecegim diger sevdigim seyler var, cok guzel kafa yapiliyor istanbulda, iyi pompalayan bir fuckbuddyim var vs. gibi. icim fesat benim heralde ya da ingilizcem fesat.
  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (29.08.11 19:36:16)
ingilizcen fesat senin :) boynunda haç olması türk olmadığını göstermez ki. hristiyan türkler de var.

  • cumingsoon  (29.08.11 19:39:09)
böbrek.avi

türk olduğunu herkes fark etmiş, ben işi ileriye götürüyorum: bostancı/maltepede oturuyo.

as well as kısmını direkt vb gibi okuyabilirsin bu paragrafta
  • ack3000  (29.08.11 19:39:30)
As well as other things! sonunda ki ünlem orjinal metinde varsa, dediğinde haklı olabilirsin. yani "geliyorum istanbula, yiyip içip clublarda kafayı buluyorum, sonra da anlarsın ya" anlamı çıkarılabiliyor. ingilizce konusunda da haklılar, ama sen de zaten ingiliz yada amerikalı demedin kız için, yani avrupa ülkelerinden birisindense ingilizcesi iyi bile sayılır ;)

  • gaia  (29.08.11 19:39:40)
caps yüklesene bir

  • hmm  (29.08.11 19:42:46)
caps yükle evet.

  • wessago  (29.08.11 19:46:44)
kanka kız türk , çok afedersin ama öyle yani.

ailesi türkiye'de yaşıyormuş , biraz türkçe bilmesi gerekmez mi? niye ingilizce yazsın.

ya belki kız bir diplomatın ya da ne bileyim türkiye'de iş yapan birinin kızıdır. yabancıdır harbiden de. ayrıca anglo-sakson değildir. o yüzden basmakalıp ingilizce ile konuşıyordur olabilir.

ama bana türk gibi geldi.

ismi anglo-sakson mu peki?
  • harrage  (29.08.11 19:48:05)
panpalar hangi turk kizin profilinde boyle bir sey yazar.

I have been contemplating going on a dating site, but after hearing success stories decided that I should try something at least once in this life!

My prime passion is for travelling. I love going to different places around the world, experiencing new cultures, food, music, dancing, and definitely plan to do a lot more travel in the near future.
My hobbies include salsa dancing, going to the beach,shopping,dining out, and playing the piano. I have a very tight friendship network and love meeting up with friends in cafes, going to the wineries or simply inviting them over for dinner/lunch.

avustralyadayim bu arada,bulundugum sehirde zaten bir avuc turkuz. cogu f for fendetta. diger herkes birbirini taniyor beyaz turklerden, kesin gorurdum simdiye kadar ya da bir baglanti duyardim.

@gaia saol panpa anladigin icin. orjinalde de var.

@hmm aticam capsleri birazdan, limiti astik ay sonu cok yavas internet.
  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (29.08.11 19:48:48)
evet yaa harrage haklı, şimdi tekrar baktım da kesin türk, hatta erkek bile olabilir. fake account yani..cafes ne yaa :))

  • gaia  (29.08.11 19:50:01)
valla salsa kısmını at nerdeyse benim couchsurfing profilimde yazanlara benziyor.

  • goldentitan  (29.08.11 19:55:53)
  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (29.08.11 20:00:15)
kızın gideri var bu bir gerçek ama sanki bana fake hesabı anımsattı resimler diologlar

  • hmm  (29.08.11 20:44:50)
Türk değil panpa .
Resimden yaptığım dna analizlerinin sonuçlarını database'im de ki diğer dna örneklerinin sonuçları ile karşılaştırdığımda hafızam bana, "bu karı Türk değil" dedi.

  • chaoslord  (29.08.11 20:48:02)
fotoğraflara ve cümlenin sonundaki ünleme bakınca kötü niyetli olman normal.Bu durumda "what kind of other things do you love to do in İstanbul ?" diye sorman farz olmuş.

  • saksel  (29.08.11 21:41:59)
bıldırcın.avi

  • slymene  (29.08.11 22:00:49)
panpalar dun mesaj yazmistim kiza, burdan aldigim gazla biraz sert bir sekilde. turk musun, degilsen nerelisin, anladigim kadaryila sen de yerli degilsin diye. ayrica boynundaki haci sormustum, inaniyor musun, var mi beklenti o boynundakinden yoksa sadece seklini sevdigin icin mi takiyorsun diye sormustum. gelen cevabin alakali kismini yapistiriyorum,

I am not turkish, i guess it doesnt matter where you are
from its who you are that counts right? :), i am orthodox
religion, but apart from the cross don't really practice it
:) as a very wise person once said: religion is the opium
of the people!

niye soylemiyor bu kiz nereli oldugunu. hafif slav tipi var zati sanki, ortodoks hem. romen, bulgar vs olabilir mi? ermeni de olabilir onlar da ortodoks dicem ama cevap bile vermezdi heralde simdiye kadar. ama sakladigina gore bizim pek sevmedigimiz bir yerden olmasi yuksek ihtimal.

nereli lan bu kiz. ne yazayim simdi ben buna, daha gideyim mi uzerine nerelisin, ne ayaksin diye. o bana hep ne yaptigimla ilgili sorular soruyor ben ona hep ne ayaksin diye soruyorum kac mesajdir. bir yanlislik var bir yerde ama nerde?
  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (30.08.11 18:02:40)
türk değil heralde ama ingilizce ana dili değil. slava benziyor fotoğraflardan. balkanlardan filan da olabilir.

  • cro magnon  (30.08.11 19:21:45)
gezdireceksen bi daha gelebilirim demek istemiş

  • iiiiiiiiiiii  (01.09.11 02:20:49)