mouse'umda bi sorun var, sinir oldum

merhabalar. logitech m505 mouse'a sahibim yaklaşık 1 yıldır. son 2-3 haftadır, kendi kendine çift klik yapmaya başladı. kendi kendine derken, atıyorum ben bi pencereyi kapatıcam, sağ üstteki çarpıya basıyorum, kapatmak istediğimle birlikte, çift klik yaptığı için arkasındaki pencereyi de kapatıyor. ya da masaüstünde bi dosyayı taşımak için bas sürükle yapmak istediğimde yine çift klik yapıp dosyayı açıyor.

o kadar sinir oldum ki atıcam camdan aşağı. pilleri çıkartıp içine üfledim, sağ sol tuşları hafif aralayıp içlerine üfledim yine ama işe yaramıyor.

napiyim ben?

Çift tıklama, zor tıklama, tıklamama gibi sorunları yaşayan biri olarak belirteyim, el beceriniz yok ise eğer içini açıp yapmaya kalkmayın derim.O minik anahtarın içerisinde bitiyor herşey.Hassas mevzular yani.

@solomon görsel desteği sağlamış.
  • lisko  (29.08.11 16:31:04 ~ 16:43:07)
garanti kapsamında tamıre ver. bozulmus iste.

  • bryan fury  (29.08.11 16:32:23)
benim m100'ümde de vardı aynı sorun, ne yaptıysam çözemeyip yeni mouse almak zorunda kalmıştım.

  • amateur  (29.08.11 16:32:40)
aynı sorun bende de var. mouse'um mx revolution. şöyle bir şey bulmuştum ama ben cesaret edemedim açıkçası. yine de uğraşırım dersen

www.overclockers.com
  • solomon  (29.08.11 16:34:50)