kız meselesi

daha önce de duyuru sakinlerine danışmıştım bu konuda ama aklımı kurcalayan bir şey oldu o yüzden konuyu tekrar açıyım dedim. özet geçersem;

- bir kız var. kızla konuşmayı çok seviyorum, çıksak nasıl olur çok merak ediyorum ama aşık değilim. yalnız konuşmayı hep ben başlatıyormuşum gibi oluyor.
- ocak ayında finlandiya'ya gidicem. 5 ay kalıcam.
- 2.5 yıldır kimseyle çıkmadım hatta hoşlanmadım bile.
- kızla konuşma, hem finlandiya'yı mahvedersin hem kızla ilişkin bozulur denildi ki mantıklı ama sonra düşündüm ki eğer olumlu giderse ve finlandiya'ya gitmeden önce 6 ay bizim bir ilişkimiz olursa çok rahat finlandiya'da yaşama ihtimali olan o şeylerden vazgeçebilirim.
- dönünce konuşursam tren kaçar gibi geliyor. 1 yıl lan sonuçta.

son kararımı vericem, hadi canlar.

seviyorsan git konuş bence.

  • four stringer  (27.08.11 22:37:10)
finlandiyaya gitmekten vazgeçmek? sen boşver git finlandiyaya

  • girl in a coma  (27.08.11 22:38:21)
finlandiya daha sevilesi.

  • der meister  (27.08.11 22:39:05)
finlandiya

  • compadrito  (27.08.11 22:41:11)
oyum finlandiya'ya.

  • terp  (27.08.11 22:41:57)
finlandiya daha çekici geliyor.

  • altini ser incisi ker  (27.08.11 22:43:20)
finlandiya.

  • ozzpwnz  (27.08.11 22:43:54)
voima suomi1111!!!!

  • kim milton nielsen  (27.08.11 22:46:42)
Bence de Fin memleketi. Aşık olsan durum başka tabi de "Olsa güzel olur be" ile Finlandiya'dan vazgeçilmez. Ayrıca Fin hatunlarının da çok güzel olduğu göz önünde bulundurulursa o kızı 2 haftada unutursun. Siktir et hatunu, Finlandiya'ya git.

  • aileena  (27.08.11 22:46:46)
anladığım kadarıyla finlandiya'ya gitmekten vazgeçmen söz konusu değil, güzel bir ilişkim olursa daha dikkatli olurum oralarda demişsin. bence kızla konuş.

  • zeplich  (27.08.11 22:47:31)
hacı biz seni ikna etmemişmiydik ?

Hatun kaçmıyor bi yere, git göre Suomi memleketini, bak tecrübe konuşuyor, memnun kalacaksın halinden. Döndüğün zaman zaten uzunca bi süre şoka uğrayacan, kıyaslamalar falan yapacan, buradaki hatunları beğenmeyecen falan. Ondan dolayı git orada takıl. Buradaki hatunla konuşursan hatun sürekli konuşmak isteyecek msnden falan, e öyle olunca da yurtdışı boka saracak.

Sen dediğimi yap, 1 senelik finlandiya macerası olan biri konuşuyor karşında
  • bonjurkes  (27.08.11 22:49:29)
Çıkarsan bu tatlı muhabbet muhtemelen bir ayda bozulur bu doğallığı kalmaz. zaten konuşmayıda sen başlatıyormuşsun. sen 5 ay konuş kızla git finlandiyaya döndüğünde hal çaresine bakarsın muhtemelen unutmuş olursun.

  • taqster  (27.08.11 22:53:15)
Aşkından gebermiyorsan git finlandiyaya ordan da normal bir arkadaş gibi konuşmaya devam edersin ama eğer finlandiyaya gidersem kızda aklım kalır,bir de döndüğümde biriyle sevgili olmuş olursa acı çekerim diyorsan git konuş lan bence.

  • stnbull  (27.08.11 22:55:16)
fin <3

  • bruges  (27.08.11 22:55:48)
finlandiyaya git. birde beyler bu finlandiyada ne varda herkez buraya gidiyor yahu?neden başka bir ülke değil?

  • dynamic0de  (27.08.11 23:07:05 ~ 23:07:25)
finlandiya tabi.

  • nabruknabruknabruk  (27.08.11 23:08:50)
finlandiya oy birliğiyle karar verildi.

  • st darkofanger  (27.08.11 23:19:41)
finlandiya neymiş lan sevdiğin insanı bulduysan kaçırma sakın çok pişman olursun git konuş. sen de diyosun arada bi yıl var zaten diğer türlü hiç olmaz o iş.

  • cagdassalur  (27.08.11 23:21:28)
6 ay ciksan da finlandiyaya gidince 5 ay dayanmak zor olur, 2, haftada ayrilirim haci diyorsan git konus

  • dampire  (28.08.11 00:15:12)
ulan cevaba finlandiya diyenleri toplayıp finlandiya'ya tur düzenlesem, köşe olurum. senin kızı da getiririz istersen. double double.

  • terp  (28.08.11 00:23:18)
haha sağolun gerçekten zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim, ayrıca zeplich mevzuyu daha iyi anlamış. finlandiya, hatun kıyaslaması değil tam olarak. sadece olur da çıkarsak finlandiya'da kızlara sarkmam olur biter demiştim, ama bunun daha uzak mesafe ilişkisi de var.

ayrıca bu kadar fin hayranlığı olduğuna göre tamam son kararımı verdim. bonjurkes, hacı ikna oldum da sonra biri tekrar aklıma soktu. ama tecrübelerine güveniyor ve kızın da bana karşı bir şey hissetmediğini düşünerek konuyu da kapatıyorum.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (28.08.11 00:32:47 ~ 00:41:47)