[]

siğil

bu illet için yaklaşık 30 ytl civarında bir ilaç varmış diye duydum.. merhem gibi bir şeymiş, deli gibi yakıyormuş deriyi falan.. ismini bilen var mıdır? ya da iyi bir tedavi önerisi olan (hacı-hoca üfürmesi haricinde =))?
 
bunu buldum: (bkz: #12949825)
şu da atlanmamalı: (bkz: #11050501)

  • schimsonique chaiselongue  (21.05.08 22:13:56) 
valla benim sag elimde de cikmi$ti bir adet. 6 parmakla geziyordum ortalikta. direk eczaneden "sigil ilaci" diye istedim. $oyle 404 kivaminda bi$i verdi. 10 gun falan kullandim. eser kalmadi. kendiliginden sertle$ip dokuldu.


  • katafalk  (21.05.08 22:18:25) 
incir sütü. incir ağıcının incecik bir kısmını koparcan sütü de sürcen, hacıya hocaya inan. walla.


  • thefirstfbli  (21.05.08 22:20:16 ~ 22:20:47) 
@thefirstfbli: hocam, -tamolarakeminolmamaklaberaber- bu yöntemin tamamen tersi yönde etkilediğini, enfekte kesidi büyüttüğünü duymuştum. yapıp da başarıya ulaşan varsa bilemem. ama teyzemin başını baya ağrıtmıştı bahsi geçen ilaç.


  • schimsonique chaiselongue  (21.05.08 22:25:33) 
oranızı buranızı yakmayın kendi başınıza, dermatoloğa gösterin o yaksın, aaaa...


  • kara kadife  (21.05.08 22:26:33) 
sağlık güvenceniz varsa dermatoloğa gitmeniz daha etkin ve daha ucuz olacaktır


  • october swimmer  (21.05.08 22:47:49) 
ayaklarımda 10 sene, ellerimde 2 sene taht kurmuştu bu siğil denen boklar.
ayaklardakileri pek önemsemiyordum, sadece parmak arası giyerken bazen acıyorlardı ama ellerimdekiler çok kötü görünüyordu, neyse ayaklara hiç ilişmedim eller için doktorlara gittim, duodermler, verrutollar kullandım ama derman bulamadım.
hacı-hocaya inanmamama rağmen 'ne kaybederim' dedim gittim. tedavi şeklini görünce işe yarayacağına dair son umudum da tükendi ama gel gör ki 1-1.5 ay içinde hem ellerdekiler hem de ayaktakiler kurudu gitti, yerleri tertemiz şimdi.
  • ravioli  (22.05.08 01:40:15) 
her gün sabah ve akşam 10 dakika oturup geçeceğine inanacaksınız.
bin tane tedavinin sonunda bi tek bundan sonuç alabilmiştim. hatta bi duası filan var derler ama konsantre olup inanmak da yeterli :)

bi de eczaneler vazelin bazlı bi karışım + solüsyon veriyorlar. gene de inanmak derim :)
  • yedek ruh  (26.05.08 01:46:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.