Gitar Vs Ağız

Arkadaşlar nasıl anlatacağımı bilemedim. Ama izlediğim bi konserde gitarist gitarını konuşturuyor karşılığında vokal aynı sesi çıkarıyordu. Hatırladığım kadarıyla gitarist ritchie blackmore vokal de deep purple'in vokaliydi. yıl da 1970lerde birşeydi. Bilen gören duyan varsa söylerse çok sevinirim.

pek çok konsere olurdu öyle şeyler. bunu söyleyince benim aklıma ilk gelense led zeppelin'dir. şurası mesela. görüntülüsünü bulamadım şimdi.

www.youtube.com
  • tepedeki psychedelic adam  (19.08.11 14:00:58 ~ 14:02:47)
yok ya Robert Plant değildi o ses o olsa bilirdim. Deep Purple olsa gerek. Gitarist Ritchie Blackmore diye hatırlıyorum çünkü. Arıyorum arıyorum bulamıyorum. Youtube'a ne yazacağımı da bilmiyorum.

  • sigigci  (19.08.11 14:08:32)
örneğin: strange kind of woman

www.youtube.com

ortalardan sonrası gibi mi?
  • cgcore  (19.08.11 14:13:37)
Deep Purple Australian Tour 2001, Live In Melbourne'de 16.26 dakkalık speed king parçasında 9. dakkadan sonra böle bişiler yapıodu ian gillan. Dediğin 1970lerdeki de bu parça olabilir.

  • the omen  (19.08.11 14:15:18)
cgcore'un attığı strange kind of woman kaydıydı. Onun renklendirilmiş ve sadece o bölümü alınmış kaydıydı. Çok teşekkür ederim.

  • sigigci  (19.08.11 14:22:33)