turkcell den vodafone a geçiş

tcell faturalı kullanıyorum geçeyim diyorum su genç tarifemidir nedir. memnun musunuz vodafone dan?
birde bu geçiş olayı nası oluyo

genç tarife turkcell kontörlü hatlar için olan birşey. vodafone.daki genç avantaj.

vodafone kulllanmıyorum ama kullanıcıyı en az sövüşleyen operator o. daha az dolandırıyor.

geçiş işlemleri için hattın yasal sahibinin vodafone şubesine gitmesi gerekiyor. kimlik kartı fotokopisini alıyorlar. birkaç gün içinde geçiş tamamlamnıyor.
  • dahinnotha  (19.08.11 13:00:09 ~ 13:01:22)
@nzlgzn niye öyle oldu? dakikaları mı geçtin?

  • seljax  (19.08.11 13:14:51)
genç tarife türksel faturalılarda da var, şu sorunun cevabını ben de merak ediyorum

  • bonjurkes  (19.08.11 13:27:47)
vodafone 55+1 lik tarifedeyim çok memnunum.
diğer hepsi türükzelden on kat daha iyi.
babam türükzelden vodifona a geçeli 2 yıl oldu,
şimdi türükzele basıyor küfür.
  • seyduna6687  (19.08.11 13:28:13)
faturalı hatlarda en az 1.1 tl en çok 5 tl filan vergi gelir o 25 de 30 olur 33 olur. şimdi diyeceksiniz ki sitesinde tüm vergiler dahildir yazıyor. Evet yazıyor ama benim dediğim vergiler her telefon kullanıcısınn vermesi gerek vergiler yani 25 tl lik tarifeye ögü değil. 25 derler 30 gelir 30 derler 35 gelir gibi gibi

  • infernalcadre  (19.08.11 13:28:29)
wildfire s kampanyasından yararlandım ben geçtim fakat yeni hat alıp gemiştim.
bizim iş yerimizin kapısının önünde çekiyor içeride çekmiyor, bazen de bodrum katlarında falan sorun çıkarıyor. onun dışında bir yamuğunu görmedim. bir de faturalı hatlar için telsiz kullanım bedelimiydi öyle bir vergisi var 50-60 lira bir şey bunu da 10 taksite bölüyorlardı

  • vincenzo  (19.08.11 15:43:55)
Yeni gectim kullaniyorum memnunum 15 gunluk ilk faturam 12 lira geldi. Ek bir sey almadilar.

  • Lim5  (19.08.11 16:07:32)
yarın geçeyim bende
1 yıllık tcell faturalı kullanıyorum
her yöne 60 dakika
100mb internet
bir de 250 sms
35 ödüyorum.

Varsın vodafone un 25lik tarifesi 30 olsun.
yanlışmıyım?
  • seljax  (19.08.11 23:59:16)