dizi seçmece

Band of Brothers

Breaking Bad

Californication

Code Geass

Lie to Me

Misfits

The Walking Dead

Hepsinin tüm bölümleri mevcut elimde. Sizce hangisini izlemeliyim?

benim siralamam su sekilde olurdu:

breaking bad > californication > the walking dead > lie to me

digerlerini izlemedim, bi fikrim yok..
  • buzzlightyear  (18.08.11 12:51:00)
Sabırlı bir şekilde Breaking Bad'e başlamanını öneririm kesinlikle. İlk bölümlerde sıkılabilirsin fakat daha sonra hastası olacaksın.

  • JusticeBooster  (18.08.11 12:58:27 ~ 12:59:01)
dizilerin hepsi farklı kulvardalar, istediğinden başla. ama benim sıralamam şu şekilde olurdu: misfits -> band of brothers -> the walking dead -> lie to me

gerisini boşver. breaking bad bence fazla "overrated", californication ise seviyesiz. belli başlı bir kaç anime dışında anime sevmediğimden code geass hakkında bir şey söyleyemeceğim.
  • b00x  (18.08.11 13:03:14)
breaking bad > californication > band of brothers > the walking dead

Breaking bad soylenenlere ragmen overrated olmak bir yana dursun bence duzulen methiyeler az bile. Breaking Bad diziyse digerleri ne, onlar diziyse breaking bad ne bilemiyorum. Eger az cok sinemadan anliyorsaniz ve dramalar ilginiz cekiyorsa cok hosunuza gidecegine eminim.
  • luthier  (18.08.11 13:25:15)
breaking bad çooook yavaş giden bir dizi. izleme. vaktini alır bayaa

lie to me ilk başta güzel gelebilir ama bir süre sonra hep aynı şeyi gösteriyor. sıkıcı yani

the walking dead ortalama sayılır diziler arasında. zombilere merakın yoksa izleme. çok bişi kaybetmezsin.

gelelim listenin iyilerine code geass, misfits, band of brothers, californication bunların kulvarı çok ayrıdır ve hepsi efsanedir

önce misfits ve californication. ikisi de komedi sayılır. ama bence misfits den başla çünkü 2 sezon toplam 10 bölümlük birşey. heroes un reality versionu diye düşünebilrsin. nathan candır çok komiktir.

californication en komik dizilerden biridir. hank moody diye bir adam var hem komik, hem zeki hem gelene geçene çakıyor. muhteşem komik karakterler muhteşem dizi

code geass. anime oldugu için farklı değerlendirilmeli. muhteşem bir anime. lelouch gibi bir karakteri sen bu listedeki hiçbir dizide bulamazsın. hem zeki hem küstah. bence asıl dizini izlerken bunu da yanında çerez olarak götür. izlenmeli kesinlikle

band of brothers en son izledigim dizilerden ve 10 bölümlük bir efsane diyeyim. dizi demek yeterli olmaz. sakın ilk bölümlerden çok fazla kişi var aklımda tutamam karışık falan diye pesetme. izle çünkü gerçek oalylar var. acayip bir kahramanlık. ayrıca 10 bölüm olmasına rağmen bu dizilerin hepsinden daha çok para dökülmüştür. bir bölümüne milyon dolar para harcanmştır onu bil.

benim tavsiyem. misfits code geass ile başla. iyi olduklarını görüp diğer iki californication ve band of brothers a geç.

ilk verdiğim mis ve code hafiftir bunlarla başla.
  • wessago  (18.08.11 17:22:15)
tabi ki code geass. zaten 20ser dakikalik bolumler, hemen biter.

  • rainel  (23.08.11 06:31:08)