diyet önerileriniz?

15 günde 4-5 kilo vermek istiyorum. daha önce deneyip memnun kaldığınız bir diyet listesi varsa tercihimdir. internetten bulduğunuz şeyleri yazmayın lütfen çünkü bana pek güvenilir gelmiyor açıkçası.

ben 5 ayda 30 kilo verdim (2 senede hepsini aldım o ayrı) ama 1000 kaloriyi geçme günde konu bu, istersen 40 tane hıyar ye bütün gün istersen 2 litre kola iç bütün gün sonuçta 1000 kaloriyi geçme verirsin her türlü

  • korg  (17.08.11 22:45:54)
dukan diyeti

  • kisa  (17.08.11 22:48:18)
oruc

  • berkecan concon  (17.08.11 22:49:46)
Veremezsiniz. Ama illa bi değişiklik olsun diyorsanız tuz, kafein falan tüketmeyi bırakın, vücut tuttuğu suyu atsın. Yağ olarak vermeniz imkansız ama. Şekeri bırakın bir de.

Çiğ sebzeyle beslenin. Bol bol su için. Bunu çok devam ettirmeyin, bi süre sonra kesin hastalanırsınız. 15 gün sonra önemli bir şey var sanırım, o geçtikten sonra kilo vermek istiyorsanız mutlaka diyetisyene gidin. Yoksa verdiğiniz kiloları iki misliyle geri alırsınız.
  • aileena  (17.08.11 22:50:43)
ha bir de ekleyeyim: akşam bilmemneli balık, öğlen avokado falan gibi şeyler değil de; sabahleyin kibrit kutusu büyüklüğünde peynir, öğlen bir elma tarzı şeyler olursa da sevinirim. yani uygulaması da bir nebze kolay olsun. gidip avokado arayamam veya balık alıp da pişiremem iki saat yani.

  • yigitkaraca  (17.08.11 22:53:40)
neden oyle diyosun? o avokadolu balikli diyetlerde kilo verdiren zaten o arayis ama..

  • buzzlightyear  (17.08.11 23:12:50)
1 ayda verdiğim 8 kilo üzerine şunu söyleyebilirim, aşk acısı...

  • cliffburton  (17.08.11 23:54:35)
sadece et ve süt ürünü tüket, 5 kilo garanti.
ama su kaybedersin en fazla hangi diyeti yaparsan yap.

  • groove salad  (18.08.11 00:03:31)
oruç+1

  • elbar  (18.08.11 01:25:35)