[]

abd'den gelecek navigasyon cihazları

abd den gelecek birine navigasyon cihazı siparişi verilmişmiş. acaba bu cihazlar türkiyeye uyumlu mudur, ya da sonradan program yüklenebilir mi? yada hangi marka/model istemek gerekir ki alet türkiyede kullanılabilsin. burda işe yaramayacaksa boşuna para vermeyeyim diyor arkadaş.
 
Hangi aleti alırsan al, Türkiye'de çalışır çalışmasına da içine Türkiye haritası yüklemek gerekir.


  • 3200  (11.08.11 10:49:06) 
her marka ve modele sonradan harita yüklemek mümkün olmuyor. bazı marka veya modeller için çıkarılmış türkiye haritası da yok. dikkat etmek lazım.


  • 386 dx  (11.08.11 11:59:35) 
dil secenekleri de önemli. babam almanya'dan tomtom almis. türkce'ye ayarlaninca adam sonradan türkce ögrenmis alman aksaniyla konusuyor, sayilari almanca söylüyor falan.


  • shi aila  (11.08.11 12:21:47) 
ben de onu soruyorum işte, hangi marka/model almak lazım ki, dil seçeneklerinde türkiye türkçesi olsun, sonradan harita yüklemek mümkün olsun.


  • halanne  (12.08.11 10:20:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.