sonunda ben de dizi soruyorum

evet, yaz okulunun bitmesiyle büyük boşluğa düştüm, zamanımı dizi izleyerek öldürmeye karar verdim. izleyip beğendiklerimi yazayım, önerileri alayım:

south park
family guy
himym
the big bang theory
true blood
shameless
blue mountain state
californication (4. sezonu pek izlemedim, sarmadı zira, sıkıcı geldi)
game of thrones
spartacus

sanırım bu kadar. ne izliyim şimdi? house/scrubs vs. iyi de, çok sezon geçmiş hepsinden, başa dönüp izlemek öldürür, indirmesi ayrı bela zaten. ki house'daki (hasta gel, house siktir çek, ilginçleşsin hastalık, house ilgilen, bi türlü teşhis koyama, yanlış tedavi uygula, kötüye gitsin, alakasız bi şey yaparken house'un yüzüne zoom yap, bi anda nolduğunu anlasın) olayını da tekdüze buluyorum biraz. neyse öyle işte..

madmen. biraz, nbc filmleri gibi bu dizinin de olay örgüsü biraz ağır işler; ama tadını yakalayabilirsen(tadı yakalamak?) bayağı keyifli dizi.

  • pangea  (10.08.11 19:45:20)
Ben böyle durumlarda ilk bölümlerini izliyom dizilerin sararsa devam ediyorum. arka arkaya 5 tane ilk bölüm izlediğim oluyor seviceğim bir diziyi buluncaya kadar. mesela mad men ilk bölüm sarmadı direk geçtim.

birde baktım hukuk dizisi yok. Değişiklik olsun derseniz the good wife güzel baya
  • fifi  (10.08.11 20:15:28)
friends veya the office mesela? gerci onlar da cok sezon.

  • norwegian wood  (10.08.11 20:28:35)
leyla ile mecnun ! ama ilk bölümler biraz vasat 1. bölümü konuyu anlamak için izle sonra 8den falan devam et bence.

  • nabruknabruknabruk  (10.08.11 20:32:42)
wilfred çok iyi ya yeni başladı tavsiye ederim.

  • meriadoc  (10.08.11 20:46:08)
kalbim seni seçtiyi izle.

  • kelat  (10.08.11 21:03:45)
cevapları üşendim okumaya ama yazayım bir kaç tane beğendiklerini indirirsin

coupling (bunu kesinlikle tavisye ediyorum 3 sezon. sonuncuyu saymıyorum jeff yok)

community

futurama (matt g. yapımı bu da)

leyla ile mecnun (yeni başladım güzel gibi)

it crowd (big bangin orjinali diyim)

simpsons (çok sezon ama takip gerektirmiyo aç izle rastgele)

the office

sherlock (henüz 3 bölüm ama devamı gelicek. çok güzel.)

friends (candır)

arrested development (3 sezon gayet güzel bu da)

myth busters

whose line is it anyway

son ikisi dizi değil ama çogzel özellikle wliia karnımın ağrıdığını biliyorum gülmekten.
  • cagdassalur  (10.08.11 21:15:32)
ENTOURAGE

  • poset  (10.08.11 21:19:28)