[]

ne bu?

www4.pictures.zimbio.com

26.media.tumblr.com

www.mtv.com

image.pollstar.com

www.mrpaparazzi.com

keten mi, kot mu ne bu pantolon? nerden buluruz, böyle online alabileceğim bir linkte verebilirseniz über olur.

 
ulkersokak.com adresine göz atarsanız.


  • dis fircasi  (08.08.11 02:19:57) 
skinny kot. skinny diye arayın her yerde var zaten.


  • raycharles  (08.08.11 06:17:24) 
çok çirkin la... bunu giyen birini görsem 30 metre öteye kaçarım.

ayrıca fotolardaki adam nası tiksinç bi ibneymiş öyle, o bacakların çarpıklığı, o meymenetsiz yüz ifadesi filan. hayattan soğudum yemin ederim.
  • Rawkon  (08.08.11 06:37:15) 
bu amca kim?


  • mahnita  (08.08.11 10:21:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.