[]

ne olucu?

bugün saat 5de kargoya bi ürün verildi stanbuldan. yarın elimde olur mu?

şuan Teslim Durumu : TAŞIMA DURUMUNDA yazıyor.

yurtiçi kargo.

edit : adanadayım.

 
peeee 15 güne gelmez o


  • lancelot du lac  (28.07.11 19:26:52) 
3-5 gun arasi


  • hjarteblod  (28.07.11 19:27:16) 
geçen diyarbakır'dan zonguldak'a 2 günde getirmişlerdi sana daha erken bile ulaşabilir. cumartesi günleri de çalışıyor bu arada.


  • nedendir bilinmez  (28.07.11 19:52:50 ~ 19:53:30) 
evet yarın elinde olur. verilen günün ertesi gününde elde oluyor.


  • girl in a coma  (29.07.11 01:44:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.