ne sıklıkta küfrediyorsunuz

1. ne sıklıkta küfrediyorsunuz?
2. en çok neye yönelik/ne kaynaklı oluyor bunlar?

1. gayet sık.
2. bilmediği konularda ahkam kesip bilenlere akıl verenlere, saygısızlara, haksızlık yapanlara, kendini uyanık zannedenlere, insanları kazıklayanlara, insanların haklarını yiyenlere, sadece menfaatini gözetenlere, anlayışsızlara, ....

  • tedirginlik hucresi  (27.07.11 19:25:48)
arkadaşlarlaysam edat, bağlaç, sıfat olarak bol miktarda..

  • toshiro  (27.07.11 19:27:40)
Surekli amugakoyim.

  • sevii  (27.07.11 19:28:15)
1. günlük hayatta çok fazla değil. farklı insanlara farklı üslup kullanırım genelde. istemsiz oluyor. samimi bir arkadaşıma telefonu "naber la yarraaam" diye açarım mesela.

2. sinirlendiğim herhangi bir şeye. eleştiri yaparken, beni o an şaşırtan, mutlu eden, üzen bir şeye. yani stabilliğimi dalgalandıran herhangi bir şey. o nasıl bir şeyse.
  • cro magnon  (27.07.11 19:29:29)
tedirginlik hücresi 2. +1

1. sık sık amk.
  • allanpoe  (27.07.11 19:29:29)
en çok oyun oynarken küfrediyorum. onun dışında birşeyler ters gittiğinde küfrediyorum. ama sanırım her gün küfrediyorum. insanlarla pek küfürlü konuşmam ama samimi arkadaşlarla oluyor tabi ister istemez...

  • ermanen  (27.07.11 19:30:19)
1-) gayet sık

2-) mal deneği olan salak insanlara, mesela kaldırımın ortasında cart diye durup mesaj yazanlar, duş yapmayan insanlara, başkasının düşünmeden davrananlara vs
  • bonjurkes  (27.07.11 19:31:56)
1) Eğer kanka ortamıysa ya da sinirliysem her cümlenin sonunda. İşyerinde falan günde 2-3 kere kaçırıyorum ağzımdan..

2) Alışkanlıktan herhalde, adanalı olmanın sonucu sanırım..
  • isyanim var ulaan  (27.07.11 19:33:55)
sakarlık yaptığımda.

nesneye karşı.
  • hiçbirşeyyok  (27.07.11 19:34:25)
1-yaşam tarzım
2-can sıkıntısından herşeye yürdüğüm yola gördüğüm hatuna pahali arabalara.

  • Ban-Kai  (27.07.11 19:38:40)
1. arkadaşlarla birlikteysem çok sık oluyor bu. önemsemiyorum ayrıca. kız arkadaşlar olunca da bazen oluyor. bi tek ailem ve akrabalarımlayken ağzımı tutuyorum.
2. elimi, ayağımı, ayak parmağımı bi yere yanlışlıkla vurduğumda. bi tek çok şaşırtan mevzular olduğunda. sabrımın sınırları zorlandığında.

  • fayntenks  (27.07.11 20:00:08)
1- çok sık
2- mantıksız ve saçma bulduğum şeye.

  • bLuw  (27.07.11 20:20:58)
1-inanır mısınız askerde bile küfretmedim.
2-trafikte "gerizekalı" ve "dangoz (ne demekse?)" hakaretlerini kullanırken buluyorum kendimi nadiren.

  • istanbul beyefendisi  (27.07.11 20:26:11)
1. Günde birkaç defa
2. Durduk yere kapanan bilgisayara, ayağımın küçük parmağını çarptığım sehpaya vs.

  • joelskellington  (27.07.11 20:34:42)
@istanbul beyefendisi cevap-nick uyumu:)

1) sık sık cümle sonlarında aralarında ederim.
2)arkadaşlarla geyik, bi de bişeye kızınca işte doğal olarak :)
  • nabruknabruknabruk  (27.07.11 20:35:04)
1- Noktalama işareti olarak.
2- Genelde birisi saçma sapan konuşunca veya saçma sapan soru sorunca

  • xenophobe  (27.07.11 21:47:10)
1. çok değil
2. trafikte hiç ıskalamıyorum. hep küfür ediyorum.

  • african rain  (27.07.11 21:50:27)
Bu yaşıma kadar hiç küfretmedim. Ne kadar kızsam da sinirlensem de küfretmem.

  • johan sebastian  (28.07.11 00:05:57)
1-paso küfrediyorum.
2- genelde birine değil de bir şeye küfrederim.
*hay sikicem şu masanın ayagını da.
*şu amuna koduumun bilmemnesini versene.
*şu soktugumun şeyi nerde?
  • yasakani  (28.07.11 02:04:20)