[]

ne yapsam...

yaklaşık 1 saat birşeylerle meşgul olmam gerekiyor ama bu şey internet hızını etkilememeli çünkü dosya iniyor. çet, sohbet olabilir, ne yapsam?
 
gamyun.net


  • bLuw  (27.07.11 17:10:32) 
kitap okuyun.


  • vejeteryan vampir  (27.07.11 17:38:18) 
dizi-film-oyun


  • misery loves company  (27.07.11 17:47:04) 
birazdan bir saat dolacak. git bi çay kahve yap. indirdiğin dosya ile ilgilen.


  • cotillard  (27.07.11 18:23:04) 
omegle.com a gir hacı =)


  • akapunktur  (27.07.11 21:05:57) 
cooktan doldu adamin saati


  • misery loves company  (27.07.11 22:24:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.