Diablo 2 ye alternatif?

Bilgisayarim gayet sikko. Gforce 4, 512ram, sempron 2400+,,,

Ama ben illede rpg oynicam. Diablo'yu on yuz kez bitirdim, Sacred i de bi okadar oynadim, warcraft i hatim ettim, hatta knight online da iyi char yapip satip cukkayi dogrulttum, suan rakion online ile teknik aksakliklar yasiyorum, birakmam lazim.

yeni bir rpg oynayamazsa olecek hastaligina yakalandim. online olmasin pls tsk vs..

dungeon siege ??! bu muydu acaba oyunun adı tam hatırlayamıyorum ^^

  • wampex  (07.05.08 22:14:22)
ha bir de yeni bir mmorpg oyun var. florensia
florensia.eu adresinden bakabilirsin. betasında hoş oyun şu an kapalı yakında beta 3 açılacak.

  • wampex  (07.05.08 22:15:28)
"dungeon siege" benim ramleri hapur hupur yer diye biliyorum..

  • theli  (07.05.08 22:18:21)
ultima online-2d- var tavsiye edebileceğim, 9-10 senelikte bir geçmi$i var, 2d olmasi ise hise hiç ku$kulandirmasin en iyi rpg oyunudur(tr serverilarinda pwp amac). ilgilenirsen $ayet; www.ultima-strike.com

  • 05  (07.05.08 23:00:18)
Ultima Bilmeyenlere guzel bir tarif oldu =) yalniz onu ben birakali 5 sene oldu alla cok sukur.

  • theli  (07.05.08 23:04:24)
theli aynı sistemde bende dungeon siege hapur hupur çalışıyor

  • baldur  (07.05.08 23:13:13)
revenant diye bir oyun vardı eskiden. diablo deyince aklıma geldi, ona benzerdi. demosunu oynamıştım ama ne kadar iyi bilemem.

  • arwear  (07.05.08 23:58:59)
muhtemelen oyanamissinizdir ama neverwinter nights, baldur's gate, icewind dale falan kutur kutur oynarsiniz o konfigurasyonla.

hatta baldur's gate i oynuyorum ben bu siralar, kacinciya bilmiyorum ama hala keyifli. hatta easytutu'yu kurarsaniz, bg2 arayuzu ve yuksek cozunurluk ile bg'yi daha da tatli hale getirebilirsiniz. www.usoutpost31.com (ayni sayfadaki NPC kit selection da denemeye deger).
  • diabolus79  (08.05.08 00:42:51)
kimse sölememiş sanırım.divine divinity ve devam oyunu beyond divinity.kesinlikle tatmin edecektir sizi..konfigürasyonunuzada uyar

  • rosencruz  (08.05.08 01:08:02)
Titan quest. expansion u da var. diablo kadar surukleyici ve aşmış olmasa da oynanışı birebir aynı. antik yunanda ve mısırda geçiyor güzel oyun.

  • merope  (08.05.08 09:01:59)
evet divine divinity oyununu bencede kesinlikle dene.

  • alternatif  (08.05.08 10:38:39 ~ 10:39:10)
Darkstone diye bir oyun var. Diablo'ya benziyor. Beni sarmadı pek, ama belki senin hoşuna gider.

  • xcl ssic  (08.05.08 11:02:50 ~ 11:03:16)
daha once yazılmıslar mı diye bakmadan soyluyorum:

Blade and Sword
Kult : Heretic Kingdoms - The Inquisiton
Divine Divinity
Beyond Divinity
Diablo 2 Lord of Destruciton
Dungeon Siege
Dungeon Siege Legends of Aranna
Dungeon Siege 2
Dungeon Siege 2 Broken World
Hellgate London
Daemonica

bunlar diablo vari yüzeysel oyunlar. eğer daha komplike birşeylere ilgi duymaya baslarsan: #7965347
  • eleventh american esme has met  (08.05.08 11:27:57 ~ 11:29:35)
Divine Divinity'nin ekran goruntulerine de baktim, sanirim aradigim bu.
hemen indiri... pardon siparis veriyourum.

diger onerilerede tesekkurler, hepsini bir kenara yazdim.
  • theli  (08.05.08 16:47:13 ~ 16:47:37)
planescape torment - 98 cikisli, gelmis gecmis en saglam senaryoya sahip, sayfalarca diyalog iceren mukemmel oyun. pek hack'n'slash degildir ama ah senaryo vah senaryo.

bi de icewind dale serisi var, o da iyidir.
  • jupiterianvibe  (19.05.08 12:19:47)