[]

sinemasal sorular

1. gnctrkcll'nin 1 bilet alana 1 bilet bedava kampanyası devam ediyor mu? (bu soruya "evet" cevabını verdiyseniz 2. soru ile, "hayır" cevabını verdiyseniz 3. soru ile devam ediniz.)

2. hangi tarihe kadar devam edecek bu kampanya?

3. hayri pıtır'ı 3d mi izlemeli, 2d mi?

 
3. kesinlikle 2d.


  • wessago  (21.07.11 14:16:52) 
1- evet ama sadece pazartesi ve perşembe günleri akşam 7 seansına kadar geçerli sanırım

2- bilmiyorum

3- ben 3d izledim ama çok bişey farkedeceğini sanmıyorum, bence 2d izleyin
  • kabiz kugu  (21.07.11 14:17:38 ~ 14:17:54) 
1. akşam 7 sınırı yok bu sezondaki kampanyada. sadece pazartesi perşembe.

2. bir ara kesilir, birkaç ay sonra yine başlar. hep öyle oluyor.
  • sanal uyku  (21.07.11 14:20:50) 
2. Genelde bahar gibi gelir, sonbahar gibi kesilir.


  • long live rock n roll  (21.07.11 17:34:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.