Profilo AVM Çevresi Nasıldır?

Ev satın almak için bakınırken hep karşıma çıkıyor. Ama bir türlü muhit açısından emin olamıyorum iyi midir, kötü müdür diye.

Bilgi verebilecek olanlara müteşekkirim.

orda evler hep got gote panpa. kendin kalmayip ogrenciye falan kakalayacaksan kiraya verip alinir. ama kalmayi dusunuyosan gerek yok bence, baska yerlere bak.

  • nawres  (14.07.11 11:06:00)
Sıkış tepiş, her yer yokuş, dar sokaklar, kalabalık. Ama her yere yakın, merkezi, kiraya vermek ve yatırım için gayet uygun.

Diye düşünüyorum.
  • sustain  (14.07.11 11:07:22)
Gülbağ çevresi diye aratırsanız gerekli sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Sizin yaşayış tarzınızla alakalı bir durum aslında, muhafazakarsanız problem yok.
Cadde üzerinde yaşayacaksanız biraz daha rahat.
Her gece eve yabancı birisini getirecekseniz problem yaşayabilirsiniz.
Ama ev sahibi bu konuda önemli etken.
  • koskoca devletin adi osmanli len  (14.07.11 11:09:36)
iş yerim orada. şöyle özetleyeyim.

gayrettepe'ye yakın olan taraf güzel. mecidiyeköy'e yakın olan taraf (gülbağ) kötü.
  • deckard  (14.07.11 11:17:36)
Gülbağ'ı biliyorum elbette. Pek düşünmüyorum orayı zaten. Teşekkürler.

  • dungangadunganga  (14.07.11 11:22:01)
dostum hiç bulaşma derim. şehir merkezi olsa da insan yeşillik görmek istiyor. her yer bina. yapı kredi plazaların hemen arkasında yer alan emlak konutlarını tavsiye ederim. ya da levazım tarafları. param bok gibi dersen ulus parkının çevresi daha süper tabi. =)

  • patlak fermuar  (14.07.11 16:47:07)