Nihat Doğan neden seçilemedi ?

Ara ara baktığım survivor da Nihat Doğan ın açık ara kaybetmesine şaşırdım. Bunu Türk halkının beklentileri açısından söylüyorum.Yoksa Ne Nihat nede Derya haketmedi bence(kim haketti onuda bilmiyoru ya..)

Yoksa ben halkımı yanlış mı tanışım? Nihat niye seçilemedi sizce?

Nihat eğlencelik geldi millete. Biraz t*şak geçmek için izlediler ve sonrasında antipatik gelmeye başladı.

  • alkolik imam  (22.06.11 19:52:06)
fakir olduğu için ( beyin fakiri) :)

  • tombalabala  (22.06.11 20:02:59)
çünkü derya büyükuncu sessiz bi insan fakat insanlara nasıl olgun olduğunu eşine nasıl bağlı olduğunu gösterdi yani bilmem öylemidir ama öyle gösterdi. e böyle olunca bu adam yiğit adam diyen er kişiler ve ayyy eşine ne kadar bağlı bak yüzüğünü öpüyo diyen dişi arkadaşlar deryanın arkasında durdu. e nihatta fos çıktı haliyle .

  • snp_kubra  (22.06.11 20:04:15)
bence nihat seçildi. ama sonucu değiştirdiler.

  • chainreaction  (22.06.11 20:07:47)
www.haberturk.com böyle diyor sayın altaylı

  • onexey  (22.06.11 20:28:18)
aga nihat doğan'ın destekçileri fakirler. e bir mesaj 1.6 lira 2 ekmek parası lan..

  • isyanim var ulaan  (22.06.11 20:29:32)
Turkce karakterlerin kurbani oldu bence
İnsanlar NİHAT yazinca yanlis kod uyarisi cevabi aldilar

  • bahadr35  (22.06.11 20:38:28)
görebildiğimiz kadarıyla, rakiplerine en ufak bi saygısı olmayan; küçük dağaları ben yarattım misali takılan; ego bombası bir şahsiyet kendisi.
kısaca itici,antipatik bir kişilik.
millette sevmedi haliyle.
  • pangea  (22.06.11 21:25:32)
biraz konu dışı ama; şimdi nihat seçilemedi ya Türk halkı iyi oldu akıllı oldu, eğer tersi olsaydı ekşide demediklerini bırakmazlardı türk halkına. (bidon kafalı, %60 , aptal , bilmemne)

insanlar aynı insan(türk halkı), fakat ekşideki yazarların bir çoğu yanar döner omurgasız olduğu için böyle bir durum oluyor.
  • nuisance  (22.06.11 23:59:15)
senaryo olduğuna inanıyorum. bence acun derya ya birinciliğin garanti diye teklif götürdü, derya öyle kabul etti survivor a katılmayı.

nihat doğan ın zaten borçları varmış, adam borçlarını ödedi artı epey rating aldı.
  • mea maxima culpa  (23.06.11 00:38:22 ~ 00:38:56)