internet üzerinden virüs

merhaba

modem yardımıyla bir başka bilgisayara internet veriyorum, o bilgisayardan benim bilgisayarıma virüs girebilirmi?

ayrıca - modemim kablosuz ilk aldığımızda kullanıcı kimliğini yetkililer koymuş ben bunu değiştirmek istesem nası değiştiririm_?

evet virüs girebilir.

modem modeli ve markası nedir?
  • cunku kardes degiliz  (20.06.11 22:07:44)
üzerinde sadece uydunet yazıyor.

  • allanpoe  (20.06.11 22:11:31)
modemin altında modeli vs. yazar

  • cunku kardes degiliz  (20.06.11 22:16:51)
motorola svg1501

  • allanpoe  (20.06.11 22:19:44)
ne ayarlarını yapmak istiyorsunuz?? wireless ayarımı yapıcaksınız yoksa modem arayüz şifresi mi değişeceksiniz?

  • cunku kardes degiliz  (20.06.11 22:31:14)
192.168.0.1 << bunu internet tarayıcısının adres çubuğuna yazıyosunuz, karşınıza login olma penceresi geliyor. daha sonra buraya

k.adı: admin
şifre: motorola

olarak login oluyorsunuz. büyük ihtimal budur kullanıcı adı ve şifresi. eğer aksi bir durum varsa modeminizin kullanım klavuzunda şifresi vs. yazar ona bakıp login olun. daha sonra ne yapmak istediğinizi belirtin.
  • cunku kardes degiliz  (20.06.11 22:35:12)